3 trendy, které nejsou tak stylové, jak se zdají být

Móda si v poslední době uvádí na trh poměrně šílené kousky. Jelikož je tu už takřka podzim, měli bychom se ohlédnout na trendy, které se sice během letošního horkého léta nosily, ale které nebyly tak stylové, jak jsme si to o nich mysleli. Samozřejmě řada lidí nosí nejrůznější kousky hlavně proto, že opravdu se jim líbí, ale pokud jste se ohlíželi jenom na to, jak módní jsou, možná jste se trochu sekli.

Během letošního léta přišlo do kurzu opravdu mnoho novinek, které nám vyrazily dech. Některé byly naprosto fenomenální, jiné ovšem nebyly tak krásné, jak jsme očekávali. Například lacláče – ty zabodovaly, stejně jako metalově stříbrné nebo zlaté sandálky. Ale co bylo opravdu tragédií, aniž bychom to věděli?

1) Masivní pásky

Během léta jsme se opět mohli setkat s outfitem, který se skládal z jednoduchých šortek, které byly většinou opravdu mini, dále se k tomu dalo basic tričko nebo nátělník s tenkými ramínky a pak masivní pásek, který vždycky upoutal naši pozornost. Jenže právě tento pásek byl jeden velký omyl. Díky tomu, jak masivní byl, se k danému looku nehodil – vlastně se nehodil k ničemu, a přesto jsme ho bláznivě nosili.

2) Krajové „kovbojky“

Jistě si vzpomínáte na kousek, který jste vídali v obchodech poměrně hodně. Jednalo se o krajkované kovbojky, které jsme většinou mohli najít právě u oblíbených Vietnamců, kteří je prodávali za zlomek ceny. Většinou byly naškrobené, ale i tak poměrně padaly z nohou. Kupodivu se tento starý kousek nějak zázračně oprášil a byl opět hojně nošen, ale tento kousek opravdu měl zůstat raději tam, kde jsme ho před léty nechali.

3) Minisukně

Do minisukní jsou zblázněné hlavně dívky, které nemají co jiného ukázat, než svoje nohy. Ovšem minisukně už dávno nejsou stylové – bohužel nebo spíše bohudík. Dnes se nosí už delší sukně, které sahají minimálně ke kolenům. Pokud jsou skládané nebo tylové, bod pro vás.