I letošní podzim se nese ve znamení svetrových šatů

S příchodem chladnějších dnů jsme rapidně pozměnili svůj šatník. Lehké letní šaty šly do hloubky skříní, na povrch se zase vynořily džíny, svetry a samozřejmě také mikiny a bundy. S chladnějším obdobím se nám však dostaly do rukou i svetrové šaty, které byly in vloni. Možná jste si v okamžiku, kdy jste je drželi v rukou říkali, jestli je vyhodit nebo jestli je nechat – vynosím je i letos? Na otázku máme jednoznačnou odpověď – ano! 

I letošní rok se nese ve znamení svetrových šatů. Pokud chodíte aktivně nakupovat, na svetrové šaty narážíte prakticky na každém rohu. Jsou zkrátka jedním velkým hitem, který z žebříčku módních trendů jen tak nevyjde.  

Úplety jsou pro podzimní dny jako dělané 

I letos tedy platí, že úplety jsou pro podzimní dny jako dělané. Svetrové šaty se navíc kombinují velice dobře, můžete si k nim dát polobotky, ale samozřejmě i kotníkové boty nebo holínky v kovbojském stylu. A samozřejmostí je doplnění šatů o punčochy nebo silonky. 

Svetrové šaty mají také tu výhodu, že i když vypadají sebevíc elegantně v jakékoli kombinaci, jsou neustále komfortní, pohodlné a velice praktické.  

Nabídka plná svetrových šatů 

Až zase zamíříte nakupovat, povšimněte si, jak je nabídka svetrových šatů pestrá. Svetrové šaty jsou opravdu hojně zastoupeny v nabídce každé módní značky. Jednotlivé kousky se snad liší jenom svým materiálem, také barevností nebo střihem. Ať už si však vyberete jakýkoli střih nebo barvu, jistě si daný kousek oblíbíte a nebudete chtít nosit jiný.  

Široká nabídka střihů je skvělá v tom, že si vybere žena jakékoli postavy. Ať už se pyšníte štíhlou linii a postavou jako párátko nebo je vaše postava spíše do ovoce jménem hruška, najdete si svetrové šaty, které vám budou svým střihem a stylem plně vyhovovat a které vám budou lichotit. Ať už vám budou lichotit volnější v pase nebo šaty v pase s páskem, pamatujte na to, že by šaty neměly končit nad koleny.