Jak mít moderní byt pro podzim 2018?

Každý se chce cítit doma dobře a zároveň mít byt moderní. Určitě už každý z nás zažil, že jsme doma potřebovali udělat razantní změnu interiéru. Starý nábytek prostě musí pryč a je třeba ho vyměnit za ten nejmodernější, ale zároveň se nám tam musí báječně bydlet. Nechte se tedy inspirovat.

Něco pro romantické duše

Tento styl je uklidňující, něžný. Harmonický nádech tvoří pastelové barvy, květinové vzory a prvky starých venkovských stavení. Něžnost tomuto stylu dodávají zaoblené tvary. Ženskost tohoto interiéru je v růžových odstínech a použití měkkých materiálu v interiéru. Hlavní doplňky jsou svíčky a čerstvé, řezané květiny. Velkým poznávacím znakem pro tento styl je tapeta s motivem květin, nejčastěji tedy růží. Na gauči zajisté nesmí chybět velké polštáře ladící s tapetou na zdi. Přiznáváme, že tento styl bydlení je velice ženský, takže není na škodu poradit se s mužem, zda se v něm bude cítit také dobře.

Beton a rovné linie

Zde používáme jak teplé tak i studené odstíny. Vybavení interiéru je propojeno jak s věcmi novými a moderními tak těmi staršími a použitými. Prioritou tohoto stylu je být originální a všechny věci mají plnit svou funkci. Zde se budou cítit dobře ti, kteří mají rádi netradičnost. Zde jsou také důležité rovné linie a betonový vzhled. Když přidáte dřevěné prvky, dojem se zjemní. Tento interiér by měl mít prvky v barvě modré. Komu se tato barva nezamlouvá, může ji nahradit teplými odstíny šedé nebo béžové. Útulnost dodáte velkými polštáři či nadýchanou dekou připravenou na gauči.

Čemu tedy dáte přednost vy?