Košile jako symbol přicházejícího jara

S příchodem jarních měsíců se neodmyslitelně pojí i změna současného šatníku kdejaké ženy. Je zapotřebí, abychom si zakoupili převážně nové bundy, džíny a jiné oblečení. Vše samozřejmě dle nejnovějších módních trendů. Vyznat se v módě v současné době chce hodně trpělivosti. Móda si zkrátka neví rady, proto sahá po nejoblíbenějších kouscích z minulosti. Proto se může stát, že pro letošní jarní období si tolik novinek zakupovat nebudeme muset. Většinu věcí totiž už dávno v šatníku máte. Jedná se například o nestárnoucí kousky jako džínové bundy, bundy bomber, které se staly populárními zejména loňským rokem, nebo dále například šněrovací trička. U těch bychom ale mohli vést dlouhé spekulace, zda se jedná o dobrý nebo špatný krok.

Nicméně i na módní dálnici se můžete setkat s kousky oblečení, které stojí za to mít, ať už móda udává cokoliv. Jedná se převážně o košile. Ty se totiž hodí naprosto k jakékoli události.

Vypasované pro slavnostní večeře

Pokud míříte na slavnostní večeři, na narozeniny nebo jen na oběd k rodičům, jistě zvolte krásnou vypasovanou košili lehkých barev. Zapomeňte na pestrobarevné kýče, které mohou jen uchvátit zrak a vyvolat negativní myšlenky. Volte klasickou bílou nebo světlounce modrou barvu. Drobné vzory jsou samozřejmě povoleny.

Kárované pro dýchánky s kamarádkami

Pokud ale míříte na dýchánek s kamarádkami, který strávíte u vína, zapomeňte na klasiku. Raději se obraťte na zaručeně stylový kousek v podobě kárované košile. S tou nikdy neuděláte krok vedle. Lehce ji sladíte k džínům a oblíbeným teniskám. Vše je uděláno tak, abyste se převážně vy cítila pohodlně. Navíc jistě zapůsobíte na nejedno pánské oko, protože i tyto typy košilí jsou extrémně neodolatelné. Pokud si říkáte, že jednu takovou košili doma máte a další nepotřebujete, ještě tuto domněnku zvažte. Košilí totiž není nikdy dost.