Posílí imunitu a odstraší i nádor

Ne vždy a ne každý holduje chemii a různým tabletám. Proto se uchyluje k alternativní léčbě. Vědci našli dalšího dar přírody, který nám pomůže posílit imunitní systém a dokáže bojovat i s nádorovou aktivitou. Říkáte si, co by to tak mohlo být? Tím kouzelníkem je Čaga!

Co to je?

Také jej můžete znát pod jménem Ryšavec šikmý. Tato houba roste na kmenech bříz, vlastně je to její parazit. Během svého růstu čerpá z břízy koncentráty velice důležitých enzymů, léčivých látek a také živin. Najdeme v ní největší antioxidační hodnotu. Má také velký obsah melaninu, ten je velice důležitý pro zdraví naší pokožky. Má též schopnost přitahovat volné radikály.

Čaga roste hlavně v Rusku, ale můžeme ji najít i v určitých částech Kanady, Japonska a Aljašky.

Je velice používána v tradiční čínské medicíně. Řadíme ji tedy mezi superpotraviny.

S čím nám pomůže?

Tato houba není novinkou dnešní doby. V léčitelství je používána skoro 4600 let. Což tedy není zrovna málo a tím se také dokazují její léčivé účinky. Čaga má výborné protinádorové a antivirové účinky. Pomůže vám také při řadě jiných problémů a nemocí. Mezi ně patří například tuberkulóza, HIV, rakovina, astma, vředy, bronchitida, ekzémy, virové infekce, Alzheimerova choroba, diabetes a mnoho dalších.

Co pocítíte úplně jako první když začnete užívat tuto houbu je větší nárůst energie, která vám dlouho vydrží. Vyrovnává hladinu cukru v krvi. Navodí vám psychickou pohodu. Také díky melaninu uvidíte i změny vnější, pokožka bude krásná bez pupínků či akné, vlasy budou mnohem bohatší, lesklejší a živější.