Jaké noční pyžamo je pro ženu to pravé?

Ženy na sebe dbají i tehdy, když spí. Přece jenom jestli s nimi spí i partner, pak je nutné, aby na sebe poměrně hleděly. Samozřejmě make-up není nutností, navíc škodí pleti během noci, nicméně takové sexy pyžamo – proč by ne. Ovšem ne každá žena miluje pyžama, protože se ji v nich může hůře spát. To je to samé jako u mužů – ti většinou spí jenom v trenkách, protože tepláky jsou jim nepohodlné stejně jako krátký spodní díl pyžama.

Samozřejmě i ženy milují takové své pohodlí a většinou spí hlavně v nějakém větším tričku po partnerovi. Právě v tom se cítí nejlépe, ale řekněme si pravdu – trička jsou opravdu jenom pro domácí spaní. Jestliže se vrhnete do víru velkoměsta a rozhodnete se přespat v nějakém hotelu nebo někde na dovolené v hotelu, musíte si nějaké pyžamo zabalit.

Co saténové?

Pánové, když vybírají pyžamo pro svou ženu, pak většinou sáhnou po saténovém provedení, ale ženy nejsou zrovna dvakrát zapálené do tohoto stylu pyžama. Většinou se jim dokonce straní. Jsou sice naprosto heboučké, ale bohužel se v nich naprosto nepohodlně spí, protože celé tělo v tomto pyžamu klouže. Mimo to je mnohdy toto pyžamo uděláno tak, že vrchní díl nebo košilka je na úzká ramínka, tak si mnoho žen stěžuje na to, že prsa nezůstávají tam, kde by měla být.

A co přes zimu?

Samozřejmě někdo saténová pyžama miluje, ale jestliže je zima, tak ani saténové podoby nejsou to pravé. V tomto případě byste měli sáhnout po klasickém dvoudílném pyžamu, které najdete s dlouhým spodním dílem – tedy s takovým, který vypadá jako tepláky. V zimě je v tomto druhu pyžama naprosto fantasticky – to se musí nechat. Navíc se dneska v obchodech najde v tak skvělých provedeních, že zrak přechází.

Dneska však pyžamo najdete v různých druzích, nejen v těchto dvou provedeních. Najdete šortkovou verzi, najdete mnoho a mnoho krásných nočních košilek, ovšem pravdou je, že když ženy můžou, pak spí jedině v přítelově tričku.