3 destinace, kam se v chladném počasí jezdí za létem

Pokud jste po zimě vyčerpaní a nemůžete se dočkat léta, měli byste za sluníčkem vyrazit už v těchto chladnějších dnech. Existuje mnoho míst kde je nádherně a doslova na koupání.

Dominikánská republika

Pokud se letos chcete trochu rozšoupnout, měli byste vyjet na dovolenou do Dominikánské republiky. Jedná se o dovolenou, která vychází zhruba na třicet tisíc na jednoho. Ovšem je to krásné místo, kde je během naší zimy léto. Největším lákadlem nejsou pláže nebo jejich tradiční hudba a tradice, ale hlavně velryby – jejich pozorování patří k těm nejkrásnějším zážitkům, které člověk může za svůj život nasbírat.

Kuba

Pro čechy je čím dál vyhledávanější i dovolená na Kubě. Sice je to poměrně chudá destinace, ale je to kolébka rumu a doutníků. Světově proslulá je zde například pláž Varadero. Symbolem Kuby je samozřejmě tanec – konkrétně salsa – který umí v této zemi snad každý rodný obyvatel. Co se týče ceny, tak tato dovolená v této destinaci vychází zhruba na dvaatřicet tisíc korun na jednoho cestovatele.

Venezuela

O něco levnější destinací je krásná Venezuela. Pokud toužíte jet do Karibiku, měli byste vyjet právě do Venezuely. Kromě koupání v Karibiku můžete využít možnosti vyjet si do Caracasu nebo do delty Orinoka. Cena této dovolené pro jednoho se pohybuje do třiceti tisíc korun.