3 módní prohřešky, kterých se pánové dopouštějí

Ač to asi každý muž popírá, tak i pánové milují módu. Přece jenom mnoho mužů dbá na to, aby byli hezky oblečení, protože se chtějí líbit ženám. Ženy moc dobře vědí, že pokud se muž umí obléknout, pak je většinou i zodpovědný a soběstačný. Jestliže se chodí jako vandrák, pak to asi nebude partie, s níž by se mohlo žít do konce života. Ovšem pánové se mnohdy hezky neoblékají jenom kvůli ženám, ale hlavně kvůli tomu, že se chtějí líbit sobě.

Pánové tedy v posledních letech také chodí velice často nakupovat, protože zkrátka chtějí být taky hezcí a líbiví. Občas se dokonce i pochválí za hezký look, což však není typická samochvála, ale jenom chvála, protože pokud se my nepochválíme, nikdo to za nás neudělá. Ostatně je nutné zmínit, že v posledních letech se móda zaměřuje spíše na vkusnou pánskou módu, než na tu vkusnou dámskou. A tak pánové mají aktuálně mnohem širší nabídky oblečení, z nichž si rozhodně musí vybrat i ti nejvíce vybíraví pánové.

Ovšem je nutné zmínit, že i když se řada mužů opravdu snaží působit skvostně, stejně se mnoho z nich dopouští řady prohřešků, které by se měly omezit. Jaké to jsou?

1) Tepláky do města!

Sice jsou tepláky aktuálně velice stylové a najdeme je v mnoha skvělých provedeních v obchodech, ale rozhodně byste měli mít na paměti, že je to stále domácí oblečení, které se může nosit maximálně doma, na zahradě, možná do blízkého obchodu nebo na poštu. Do města – třeba do kavárny, restaurace nebo baru – se opravdu nehodí!

2) Košile s krátkým rukávem

Sice jsou košile s krátkým rukávem aktuálně dostupné snad všude, to však neznamená, že když jsou košile dostupné, tak jsou hned moderní. Raději sáhněte po klasických dlouhých rukávech, které jsou vždy dobrá volba.

3) Ponožky v sandálech!

Ať už si mohou pánové dávat na tuto obuv sebevětší pozor, vždycky se někdo najde, kdo ty ponožky do těch sandálů přece jenom dá. Stop ponožkám a stop sandálům v létě! A konečně se tak zamezí tomuto šílenému módnímu prohřešku!