Bláznivý road trip: Jaká jsou pravidla nejlepšího výletu vašeho života? 

Road trip byste měli zažít alespoň jednou za svůj život. Je jedno, na jak dlouho se vydáte pryč. Je jedno, kam nakonec dojedete. Tento zážitek se vám nesmazatelně vryje pod kůži. Jak se nachystat na ROAD TRIP?  

Kus Ameriky uprostřed střední Evropy 

Road trip je klasickou americkou zábavou mladé generace. Když se na něj nevypraví během svých studentských let, dohánějí to později. Tento výlet naprosto vyžaduje motorový dopravní prostředek. Auto, motorka, moped, babeta, cokoliv, co vás zaveze za obzor běžného dne.  

Je potřeba to pořádně nachystat? 

Road trip v žádném případě nebudete plánovat dlouho. Ani se na něj nebudete dlouho chystat. Obecně platí jen jedno ústřední pravidlo: žádná cílová destinace. Žádná přání, kam chcete dojet. Jedná se o naprosto spontánní výlet.  

Co si vzít s sebou 

Na road trip toho nebudete potřebovat mnoho. Stačí vám vaše auto, spacák a kytara. Vezmete s sebou přátele, nebo potkáte někoho po cestě? To už záleží jen a jen na vás. V autě by vám rozhodně neměl chybět přehrávač na hlasitou hudbu. V rádiu totiž ne vždy hrají to, co by vás nabudilo.  

Hippie style 

Hipsterská doba přeje road tripům. Vraťte se do doby hippies, kdy člověku stačilo ke štěstí málo. Přibalte si příjemný klobouk, pletený svetr v maxi velikosti a pořádnou porci dobré nálady.  

Je libo snídani s výhledem 

Cokoliv vás po cestě zaujme, jděte do toho. Stavte se na zámku, zastavte se na louce, dopřejte si relax v rychlém občerstvení, které vás láká. Třeba naleznete místo, kde si budete přát přespat. Je libo snídani s výhledem? Můžete si jej dopřát, jste na road tripu.  

Co jste si dovezli, to si také odvezete 

Při každé cestě si nezapomeňte uklidit vše, co jste na daném místě zanechali. Road trip mohou realizovat pouze osoby, které mají vztah a úctu ke svému okolí. Nepořádek si přibalte s sebou.  

Už se těšíte na cestu?