Buď královna baretů

Pokud letos plánujete nákup nějaké té stylové pokrývky hlavy, do chladného podzimního počasí, sáhněte po baretu. Baret letos prostě letí. Není třeba mít obavy, že vám baret nesedne a nebude vám slušet. Hodí se snad ke každé ženě nehledě na její účes. Díky baretu dostane váš outfit elegantní francouzský nádech a neujdete pozornosti žádnému kolemjdoucímu.

Pokud si říkáte, že zrovna nejste kabátkový typ tak k čemu vám bude baret, tak se pletete. Baret lze nosit snad ke každému módnímu stylu, který se v tomto ročním období nosí.

Baret a kůže

Kožené bundy, saka k podzimu prostě neodmyslitelně patří. Proto se nebojte například ke kožené bundě nasadit i kožený baret. Uvidíte, jak se ležérní bunda stane v momentě součástí elegantního outfitu.

Barva a vzor

Nebojte se nakoupit si baretů více. Můžeme vám zaručit, že pokud jim přijdete na chuť, již bez něj ven nevyjdete. Jednobarevné barety se velice snadno kombinují. Černý baret je skvělá neutrální volba, hodí se úplně ke všemu. Pokud nechcete zůstat jen u jedné barvy, nebojte se sáhnout po vínově rudé, tmavě modré a barva, která vám letos nesmí chybět je hořčicově žlutá.

Zda milujte vzory, můžete si pořídit baret s kostkovaným vzorem. Dbejte na to, abyste k tomuto baretu měla jednobarevnou bundu či kabát. Pokud bude mít baret i kabát úplně stejný vzor není třeba tomuto outfitu nic vytknout.

Buďte stylová a nebojte se vyzkoušet něco nového, baret se hodí pro všechny věkové kategorie. Je to slušivý doplněk ke každému outfitu, který ještě dokáže krásně zahřát v chladném podzimním dni.