Green factory: Styl bydlení, kde se budete cítit skvěle

Industry styl se v posledních měsících dostal do popředí zájmu bytových architektů. I když jsou zde materiály vybírány pečlivě a s ohledem na nadčasovost, jedno zde chybělo. Zeleň. Něco tak obyčejného, a přitom tak podstatného. Proto vznikl styl green factory. Konečně je vše tak, jak má být. 

Industry dovedeno k dokonalosti

Industry styl je snadné si zamilovat. Pokud vás čeká rekonstrukce bytu, je to jedna z prvních variant, která se nabízí. Nadčasová řešení, výborná práce s materiály, a především stylová čistota, která vám nabízí mít domov jako dokonalý klidný kout, to je přesně to, co si pro sebe přejeme. Kuchyně na míru, přírodní materiály a dobře zvolená koncepce bytu je základ reprezentativního bydlení pro rok 2022. Ještě jedna věc zde chybí, a tou je zelená třešnička na dortu. 

Green factory nabízí klid i styl

Není to jen o nasazení jedné rostliny, kterou ledabyle umístíte v prostoru. Zde se tvoří kompozice s přidanou hodnotou. Nachází se styl. Definuje se prostor a pojem radost z domova získává skutečný rozměr. Green factory bude dokonalou symbiózou industry materiálů a přírodního živlu v podobě hlíny a překrásných rostlin. Sklo, keramika, kov a zelené rostliny. Dřevo, kůže, cihly a zelené rostliny. Všechny prvky se vzájemně doplňují. Tvoří linii nad vaší kuchyňskou linkou. Nabízejí pracovnu, ve které se máte jako v džungli.

Pořádná porce zeleně

A když myslíme zeleň, tak to myslíme vážně. Je potřeba pochopit, že ji lze vhodně kombinovat a jednotlivé druhy volit tak, aby se skvěle doplňovaly. Stačí si vybrat zamiokulkas, kapradiny, plazivé i vysoké rostliny a tvořit jedinečné kompozice, které si zamilujete. Vaše sprcha bude navždy proměněna, nově se budete koupat v dokonalé džungli. 

Užijte si proměnu svého domova. Green factory je jasný názor na to, jak má dokonalý domov vypadat. Vychutnejte si jeho novou podobu.