Inspirujte se stylem filmových hrdinek

Milujete módu? Pak vám jistě neuniklo to, co se děje v módním světě. Opět se na pulty obchodů dostávají trendy, které budou vládnout letošnímu roku. Už jste si je taky pořídili? Jedná se vesměs o retro kousky, které už v módě kdysi byly. Jsou to především špičaté podprsenky, jež svádí muže na míle daleko, jsou to taky zvonové kalhoty, které si pamatujeme z dob hippie. Kromě toho zaujmete i zajímavými vzory a barvami. Zejména puntíky jsou to, co bude vládnout letošnímu roku. A právě puntíky jsou to, co nosily mnohé filmové hvězdy.

Jelikož se vrátil retro styl, je skvělé, že se můžete nechat inspirovat filmovými hrdinkami, které tak dobře známe z televizních obrazovek. Mnohé herečky totiž ve svých slavných filmových trhácích nosí krásné puntíkované šaty, které můžete nosit i vy. Stačí si je sehnat v obchodech, kde je nyní takových šatů obrovská kupa!

Inspirujte se Pretty Woman

Mezi nestárnoucí a doslova legendární filmové snímky patří i snímek Pretty Woman, což je dech beroucí romantické story, které si skutečně kdekdo zamiluje. Nádherná Julie Roberts v něm hraje trochu divokou a svéráznou Vivian, do níž se zamiluje bohatý podnikatel. Pokud si tento snímek dobře vybavujete, vybavíte si jistě i šaty, které měla Vivian na sobě. Jsou to krásné hnědé retro šaty, které jsou poseté puntíky a které měla Vivian na dostizích.

Právě takové šaty si můžete koupit i vy. Nejlépe uděláte, když si je koupíte přesně v takové podobě, kterou měla slavná Vivian. Ty jsou totiž nejvíce okouzlující.

Inspirujte se královskou rodinou

Filmové hvězdy však nejsou jedinými idoly, od nichž se můžete inspirovat. Inspirovat se můžete i od královské rodiny. V minulosti jsme obdivovali styl princezny Diany, který byl skutečně dech beroucí. Nyní se jejím stylem nechává inspirovat vévodkyně Kate, která nosí podobné modely, jako právě zmiňovaná princezna Diana.

Mezi jejich nejhezčí šaty patří i bílé šaty s černými kontrastními puntíky, které si zamiluje každá žena.