Jak oživit svůj outfit

Oblečení prostě my ženy milujeme. Ale nemusíme ho mít hromady, abychom dokázaly vždy překvapit a zazářit. Přeci jenom takové stylové kousky nejsou zrovna levnou záležitostí a ve finále si stejně z celého šatníku oblíbíme pár vyvolených kousků, které stále střídáme. Proto je třeba ponořit se do trendu minimalismu.

I s pár hadříky jde dělat zázraky, ovšem je třeba umět si je stylově a vkusně oživit různými doplňky. Po jakých letos sáhnout?

Šperky a šátky

Fádní jednobarevný outfit neoživí nic jiného než skvěle zvolené doplňky. I přesto, že je zrovna léto, můžete sáhnout po lehoučkém šátku s květinovým vzorem, který jen lehce přehodíte přes ramena. Díky kvítkům na šátku a jeho jemnosti a lehkosti budete působit něžným romantickým dojmem.

Také díky šperkům může vaše oblečení dostat šmrnc. Pokud máte rády bižuterii, sáhněte po chirurgické oceli. Letos jsou v módě geometrické tvary. Také pravidlo, že zlato a stříbro se nemá kombinovat, už není dávno pravda. Nebojte se toho, ale vždy si řekněte, že méně je někdy více.

Nebojte se nosit klobouky, kdy pro ně bude lepší příležitost než teď? Hodí se jak na pláž, tak do města. Můžete sáhnout po elegantní nebo sportovnější variantě. Vždy je třeba jej přizpůsobit příležitosti, na kterou si ho berete. Uvidíte, že se stane vašim oblíbeným doplňkem.

Pro pány

Pánové se asi náušnicemi či korálky zdobit nebudou, ale pokud si potrpíte na doplňky, sáhněte po stylových hodinkách. Letos se nebojte nasadit vkusnou kšiltovku ladící k vašemu outfitu. Také na koženém pásku ke kalhotám si můžete nechat záležet a sladit ho k hodinkám. Jestliže máte hodinky s koženým páskem, může být ve stejném odstínu jako pásek vašich kalhot.