Jak se stát vysokou?

Když vidíte na ulici vysokou štíhlou ženu, s krásnýma dlouhýma nohama, přistihnete se, že na ni koukáte, tak trošku se závistí? Říkáte si, proč zrovna Vy jste také nebyla obdarována aspoň pár centimetry navíc? Proč zrovna Vy se musíte neustále trápit na vysokých podpatcích, nepohodlných lodičkách, které vás neustále někde tlačí, abyste tu vysněnou výšku nějak dohnala! Ale tak jako kouzelníci používají optické klamy, tak i my můžeme ošálit okolí a opticky si centimetry přidat. Stačí zvolit to správné oblečení!

Ano je to tak! Díky pár kouskům ze svého šatníku a té správné kombinaci, můžete vypadat jako vysoká modelka. A to bez podpatků a puchýřů na nohou. Zde pár typů jak na to!

Dlouhé šaty

Pokud si myslíte, že jelikož jste menšího vzrůstu, tak si tyto šaty nemůžete dovolit, mýlíte se. Neváhejte a tyto maxi šaty si běžte vyzkoušet, a budete mile překvapená. Je třeba ale zvolit model, který je pod prsy zúžený, nebo má pásek či stuhu. To vytvoří efekt vysokého pasu a opticky vás prodlouží.

Nemusíte být jako kanárek

Ikdyž je léto a člověka to láká do různých barevných kombinací, je třeba vyzkoušet i outfit v jedné barvě. Oblečení v jedné barvě, ať už si zvolíte černou, hnědou nebo červenou, je to jedno. Zvolte tu, ve které se cítíte dobře a sedne k vaší pleti. Oblečení stejné barvy pak vytvoří optickou přímku, která navodí dojem vyšší postavy.

Vysoký pas

Že doma nemáte žádnou sukni či kalhoty s vysokým pasem? Obrovská chyba, kterou je třeba rychle napravit. Jestli jde o sukni, kalhoty a teď v létě to mohou být i kraťásky je celkem jedno. Podstatné je, aby pas začínal již pod žebry. Tím docílíme efektu prodloužení.