Jakou bundu obléknout

Lehké svetříky nám už stačit nebudou, počasí se nám stále ochlazuje, a proto je třeba sáhnout po něčem teplejším. Co ale obléknout, abychom byly i na podzim okouzlující a stylové? Dáme vám pár rad, po jaké bundě je třeba sáhnout.

Kožená klasika

Co si budeme nalhávat, kožených bund na podzim není nikdy dost. Pokud již z předchozích let vlastníte černou či hnědou koženou bundu, určitě neuděláte chybu, když ji obléknete i letos. Pokud toužíte po novém kousku, nebojte se trochu neobvyklých barev jako je například modrá, hořčicově žlutá či červená. Nebojte se trochu vykouknout z davu.

Pokud si lámete hlavu, s čím koženou bundu kombinovat, děláte si starosti zbytečně. Tato bunda je kombinovatelná snad s každým kouskem, který ve svém šatníku najdete. Nebojte se ji obléknout jak k elegantnímu outfitu, tak k tomu sportovnímu.

Džínová stálice

Tato bundička není zase tak hřejivá jako ta kožená, ale můžete se vyřádit ve vrstvení oblečení. Zde můžete uvolnit uzdu fantazii a najít mnoho kombinací, kdy bunda bude díky tomu, co podvlečete pod ní působit jinak. Báječně k této bundě vypadá i velký šátek, který je třeba stylově uvázat.

Můžete sáhnout po jednobarevné, bez ozdob nebo po té s výšivkou. Myslete ale na to, že čím více bude bunda nazdobená, tím si omezujeme možnosti kombinací.

Dešťovka

Tuto bundu obléknete, když je venku všelijak a vy nevíte, zda vzít či nevzít deštník. Délka bundy může sahat do půlky stehen. Na bundě najdete velkou kapuci pro případ, že vás přepadne podzimní déšť. Díky nepromokavému materiálu se ničeho nemusíte obávat.