John Travolta udává styl ve svých retro filmech

Pokud se zajímáte o módu, určitě jste postřehli, že se vrátil oblíbený retro styl. Tento styl je skutečně velice oblíbený, milují ho jak ženy, tak i pánové. V současné době se na trhu setkáte hned s několika výjimečnými kousky, z nichž velká část teprve do obchodů zavítá. Zatím své šatníky můžeme oživit skvělými zvonovými kalhotami nebo například halenkami s odhalenými rukávy, které nosila známá Sandy z ještě známějšího filmového muzikálu Pomáda. Když už jsme zmínili film Pomáda, v tomto filmovém snímku můžeme vidět i skvělého Johna Travoltu, který ztvárnil divokého, leč dobrého Dannyho. A právě od něj se můžete nechat inspirovat.

John Travolta však hrál i v mnoha jiných snímcích. Například jsme ho mohli vidět v nestárnoucím muzikálu Horečka sobotní noci, kde také nosil outfity, jež jakoby kopírovaly současnou módu. Pokud tedy, pánové, nebudete mít, co na sebe, nebo nebudete vědět, co si obléknout, inspirujte se těmito filmovými hrdiny, které ztvárnil jen jeden fantastický herec.

Inspirujte se Dannym z Pomády

Nejdříve začněme u Dannyho, který je známý svou divokostí, ale i svým dobrým srdcem. Okouzlí spanilou Sandy, kterou miluje nejedna žena. Danny ve filmu Pomáda nosí především jednobarevná trička, a to klasického střihu v bílém nebo černém provedení. Je nutné říct, že tato trička jsou nestárnoucí a že se vždycky hodí, i když nejste toho názoru.

Kromě toho nosí krásné, koženkové kalhoty, které se opět dostaly do módy společně s masivním páskem, jehož žádné oko nepřehlédne.

Inspirujte se Horečkou sobotní noci

Pokud si vzpomínáte na tento muzikálový snímek, jistě si vzpomínáte i na barevnost jeho outfitů. Právě s barevností dnes nejdál dojdete, výjimečná je zejména červená a bílá barva, které se rozhodně nebojte. Co se týče konkrétních kousků, musíme vypíchnout opět koženkové věci, které jsou nesmrtelné.