K létu patří neonové barvy. Nosí je několik snědých krásek

Pokud jste si mysleli, že neonové barvy jsou opět out, tak jste se spletli. Kupodivu se neonové barvičky opět dostaly do módy. Do módy se dostaly díky nastupujícímu létu, které si doslova žádá o to, aby šly ženy vidět a aby vynikaly v davu. Samozřejmě neonové barvičky nejsou pro každého, vyniknou hlavně na snědých kráskách, které mají dokonalé opálení. Během léta však dokonalého opálení může dosáhnout každý, i vy, i když jste po celý rok majitelkou vápenek, tak budete moct nosit neonové barvy dle svého gusta.  

Neonové barvy neboli zářivé barvy – to je zkrátka to, co patří bezesporu k létu. Vytvořte si i vy svůj dokonalý outfit v zářivé zelené, žluté, oranžové nebo fosforově růžové podle krásek, které si díky své snědé pleti mohou dovolit tyto barvy nosit. Jak jsme zmínili, neonové barvičky sluší hlavně kráskám se snědší pletí.  

Neonové barvy nosí Corinne Foxx 

Určitě znáte známou modelku, která ostatně ví, co se nosí. To dokazují fotografie, na kterých se promenáduje v krásném svetříku zelené neonové barvy. Svetr na mnoha fotografiích, jež se dostaly do světa, má krásně sladěný se stejně zelenou sukní a opravdu jí to sluší. Jde vidět, že kráskám se snědou pletí neonové barvy opravdu přistanou.  

Neon nosí i Gracie Carvalho 

Modelka Gracie Carvalho není známá jen pro svou krásu, ale také pro svůj moderní, vytříbený vkus. To ostatně dokazuje to, že snědá kráska nosí krásné, žluté neonové šaty, které mají navíc zvířecí vzor. Pokud sledujete dění v módním světě, víte, že právě zvířecí vzory jsou letošním obrovským hitem. Zejména leopardí motiv a motiv hadí kůže je naprosto fantastický a neuděláte s tím krok stranou.  

Kylie Jenner taky nosí neonové barvy 

O profesionální celebritě Kylie Jenner se ví, že nikdy nevyjde ven v tom, co zrovna není in. Podle ní se tak mnohé ženy oblékají. Snědá kráska ví, že se neon nosí a že jí ostatně sluší, a tak nedávno vyšla ve skvělé fosforově žluté teplákové soupravě, kterou doplnila jen bílou lambádou