Košile na sto způsobů! Jak se dají nosit?

Pokud neradi nakupujete oblečení, vyplatí se mít v šatníku několik univerzálních kousků, jakými jsou třeba košile. Košile jsou známé tím, že se dají nosit na sto způsobů, navíc nikdy nevyjdou z módy. Mezi aktuálně nejžhavější košile se řadí džínové košile, samozřejmě své místo mají v šatníku i kárované košile nebo klasické společenské, vypasované košile, jež milují hlavně ženy, které pracují v kanceláři. Otázkou nyní je, jak se nestárnoucí košile dají nosit.

Jak jsme zmínili, košile se dají nosit na sto způsobů. Celý týden můžete nosit jednu jedinou košili, aniž byste se opakovali se stylem nošení.

Klasicky zapnutá košile

Jednou z možností, jak se dají košile nosit, je klasické zapnutí. Klasicky zapnuté jsou vždy vypasované košile, které se velice často nosí ke společenským kalhotám nebo k nějakým společenským sukním. Samozřejmě se nosí zapnuté i kárované košile.

Uvázaná kolem pasu

V současné době je velice populární takzvaný street style, který umožňuje nosit košili uvázanou kolem pasu. Takto uvázané košile se nosí především kárované, které nejsou z tak pevného materiálu jako klasické vypasované košile.

Rozepnuté košile

A samozřejmě stále se nosí košile rozepnuté, kdy je pod nimi jednobarevné, oblíbené tričko. Rozepnuté jsou většinou kárované košile, které jsou opět nejen pohodlnější než vypasované košile, ale taky jsou daleko příjemnější na dotek. A samozřejmě nesmíme zapomenout na džínové košile, které se taky nosí rozepnuté.

Vykasané rukávy jsou in

Nesmíme zapomenout i na to, že košile se taky nosí s vykasanými rukávy. A opět se takto nosí nejen kárované košile, ale i džínové košile, které jsou dnes obrovským trendem. Mnoho lidí vykasává rukávy i u vypasovaných košilí, ovšem to se skutečně nehodí. Vypasované košile se tímto způsobem bohužel ničí a nosí se zejména tak, jak se nosit mají.