Křemelina – aktuální hit, ovšem k čemu slouží?

Žít zdravým životním stylem by chtěl nejeden z nás. Je však nutné podotknout, že takový zdravý životní styl v sobě nese nejen pravidelné cvičení a také i pravidelný a nutný pitný režim, ale hlavně právě stravování. To by mělo být taktéž pravidelné a také i vyvážené, kvalitní a pestré. Zdravých receptů pro zdravé pokrmy je dnes plný internet, proto při vaření vždycky budete vědět, co vlastně máte uvařit. Pokud však někdy nestíháte sníst přesně to, co byste měli, pak jsou vhodné i nejrůznější doplňky stravy, díky kterým dostanete do těla požadované procento živin.

Mezi takové doplňky stravy se řadí především nejrůznější proteiny nebo podobné produkty. V poslední době se však stala oblíbená zejména křemelina, i když mnoho lidí neví, co to vlastně taková křemelina je a na co vlastně slouží. Dnes na ni však narazíte na každém rohu, i když se tomuto nepatentovanému výrobku vyhýbá řada farmaceutických firem. Přece jenom se jedná o přírodní záležitost, kterou bereme z přírody. Je tedy těžké si na něco takového dávat patent. Není se proto čemu divit, když s křemelinou nechce mít řada společností nic společného.

Na co slouží?

Křemelina je skvělá nejen pro lidi, ale také pro zvířata – nejlepší je pro psy. U domácích mazlíčků se dávkuje trochu jinak než u lidí, ale takové dávkování je vždy napsáno na krabičce produktu a dále také i na mnoha internetových stránkách. U lidí se dávkuje jedna nebo půl lžíce denně, která se smíchá s vodou. Po vypití dojde ke stoprocentní detoxikaci střev, tudíž žádné bakterie, paraziti ani žádní jiní virové nám neznepříjemní život. Nejen, že křemelina dokonale pročistí naše střeva, ale také pomůže vypudit všechny zárodky možných nemocí, které se v našem těle nacházejí. Dokonale je ihned dostane z těla ven, proto se nemusíme bát, že by nás nějaké záněty střev a podobná onemocnění nějak sužovala.