Kšilt dozadu – to je aktuální hit!

Je naprosto zajímavé, jak u řady kousků v poslední době probíhá jakási revoluce. Například u pánských plavek – dříve se nosily klasické kratší šortky ve stylu pobřežní hlídky, pak se z ničeho nic naprosto zkrátily na slipy a poté zas maximálně prodloužily až ke kolenům. Ovšem dnes zase vedou ty, které jsou ve stylu pobřežní hlídky. To samé si zažila i kšiltovka – tedy ta s rovným kšiltem.

V poslední době vídáme v mnoha obchodech kšiltovky nejen s klasickým zaobleným kšiltem, ale také s tím rovným. Ovšem už se tento rovný kšilt nenosí do boku, jak to bylo populární před pěti lety dozadu, a ani se nenosí klasicky dopředu, jak to bylo populární zhruba předloni. Dnes se zase začaly kšiltovky s rovným kšiltem nosit dozadu, jako tomu bylo tak před deseti lety.

Nejsou „in“ jen značkové, ale i ty neznačkové!

Sice se v poslední době na ulicích setkáváme hlavně s těmi značkovými podobami, ale je nutné zmínit, že jsou populární i ty neznačkové. Najdeme je například v obchodech s oblečením. Třeba skvělé, poměrně kvalitní a hlavně stylové jsou v obchodech značky H&M, kde je najdete do 400,-

Kšiltovky se však nevyplatí nosit opět k elegantnímu looku, to raději volte nějaké klobouky, které si dáte ke vkusné vypasované košili. Kšiltovka s rovným kšiltem natočeným dozadu se nosí hlavně k ležérnímu, tedy k naprosto pohodlnému a běžnému outfitu.

Nesluší však každému, proto koupi dobře zvažte

Většinou to pánové nevidí, a tak jim to musí říct partnerka. Bohužel ani tyto kšiltovky, ať už je najdete v jakékoliv barvě, nemusí každému slušet. Proto se nejdříve zeptejte sami sebe při vybírání, jestli vám sluší. Poté se raději zeptejte partnerky nebo zaměstnance v obchodě a zvažte tuto koupi. Důvodem neslušení jsou většinou špatně tvarovaná čela nebo tvar obličeje. Hlavně kulatým obličejům to ještě více přidá na kulatosti.