Léto bez celulitidy? Žádný problém díky moderním metodám

Nevzhledné nerovnosti pokožky známé pod názvem celulitida trápí především ženy. Estetický nedostatek se často vyskytuje hlavně v problematických partiích, jako jsou hýždě, stehna, či spodní strana paží. Snahy o redukci celulitidy mohou být velmi zdlouhavé a s nepříliš dobrým výsledkem. Naštěstí existuje metoda, která dokáže velmi výrazně pomoci.

Hladší pokožka a úbytek centimetrů

Pro odstranění celulitidy je vhodný přístroj BodyShape®. Jde o bezbolestné neinvazivní ošetření, které působí hned na tři důležité věci najednou. Napomůže likvidaci tukových buněk v problematické oblasti, podpoří zpevnění pokožky a stimuluje krevní oběh. Zkombinováním všech těchto tří funkcí vzniká účinná metoda pro zesílení a zpevnění kůže v problematických oblastech.

Bezbolestné ošetření s dobrým výsledkem

Bezbolestné ošetření přístrojem BodyShape® s cílem odstranění celulitidy aktivuje v těle důležité pochody sloužící k podpoře tvorby kolagenových vláken v pokožce, čímž se výrazně posílí pevnost a zmizí nerovnosti. Efekt ošetření se rozvine během tří až šest týdnů. Pokud máte větší problémy s celulitidou a chcete zaznamenat ještě větší rozdíl, je vhodné ošetření opakovat s měsíčním rozestupem. Důležité je vybrat si kliniku, kde poskytují ošetření certifikovaným přístrojem pro co možná nejlepší výsledky. Na klinice Mediestetik se setkáte s profesionálním přístupem a můžete si vybrat i dalších moderních metod pro zkrácení cesty k vysněné postavě.

Korigujte celulitidu dodržováním zdravého životního stylu

Někdo má genetické predispozice pro větší náchylnost k ukládání tuku do problematických partií a tvorbě celulitidy. Jiný má naopak to štěstí, že zdědil pevnou pokožku a rychlejší metabolismus, díky kterému téměř nemůže ztloustnout. I tak ovšem platí, že pevnost pokožky a zásoba tukových buněk se dá regulovat s pomocí zdravého životního stylu a dostatku pohybu. Pro svěží a vypnutou pokožku je důležitý zejména pravidelný a dostatečný pitný režim, který se postará o hydrataci. Dlouhodobé sezení prokládejte aktivitou pro rozproudění krevního oběhu a vyhýbejte se příliš těsnému oblečení.