Letošní léto patří espadrilkám a sandálkům. Buďte jako britské princezny

Ne vždycky se můžeme inspirovat od britských princezen, ale nyní se od nich inspirovat opravdu můžeme. Můžeme se od nich inspirovat konkrétně botami, které nosí. Právě britské princezny totiž potvrdily jeden fakt, a sice že espadrilkám a sandálkům letos patří léto. Pokud nevíte, jakými botami zaplnit své šatníku, nyní to už víte. Espadrilky a sandálky jsou pravdou volbou, navíc jsou ležérní, pohodlné, hodí se i do společnosti. S nimi tedy neuděláte krok stranou.  

V minulosti móda přinesla celou řadu bot, které jsme v létě nosit nemohli. Důvodem bylo to, že byly na vysokém podpatku, jindy zase měly uzavřenou špičku. Espadrilky a sandálky jsou konečně trefou do černého. Nebude námv nich příliš horko, zároveň se jedná o pohodlnou obuv, která nemá příliš vysoký podpatek.  

Espadrilky se hodí kamkoli 

U britských princezen jsou oblíbené hlavně espadrilky, které je možné koupit v mnoha provedeních. Espadrilky si můžete koupit na klínku nebo na rovné pdorážce, existují také espadrilky s plnou špičkou, volbou patou nebo třeba takové, které se zavazují kolem kotníků. Některé espadrilky mají dokonce i zvyšující se podrážku. Pro jaké se rozhodnete vy? 

Espadrilky jsou obuv, která se hodí jak do společnosti, tak na neformální akce. Jenom se nebojte tuto obuv zkombinovat. Cenově jsou dostupné, nejsou nijak drahé.  

Sandálky si zamilujete 

Kromě espadrilek si zamilujete i zmiňované sandálky, které jsou ideální ve chvíli, kdy je venku příliš velké teplo. Aktuálně jsou oblíbené takové sandálky, které mají složenou podrážku z provázků. Ale samozřejmě nesmíme zapomenout ani na takové sandálky, které mají trochu vyšší tlustý podpatek. Takové totiž opticky prodlužují nohu, což se může hodit ženám s pár kily navíc nebo ženám, které jsou trochu menší svou výškou.  

Ať už ale bude klínek na sandálcích jakkoli vysoký, pořád je to lepší než klasický jehlový podpatek, na němž jsou položeny všechny typy lodiček.