Letošnímu létu vládne jednoduchost. Úpletová móda dorazila

Kdo by nemiloval léto. Je to krásné roční období, kterému vládnou lehké módní hity, jež nikde netáhnou ani neškrtí. Pokud bychom se měli zastavit nad letošními módními letními hity, zastavili bychom se na jednoduchých kouscích. Právě jednoduchost je totiž to, co bude letošnímu roku vládnout. Podívejme se na konkrétní kousky, bez kterých letos v létě nemůžete vyjít z domu.

Jak jsme zmínil, letošnímu létu vládne jednoduchost. Kdo by nemiloval jednoduchou módu, která je plná krásných, lehce kombinovatelných a pohodlných kousků, jež stojí pár korun. Je skvělé, že letošní módní trháky, které budou populární právě v létě, koupíme za pár korun. Naštěstí nejsou hlavními módními trendy drahé halenky, kdy jednu koupíte za pětistovku.

Jednoduchost ocení především ženy, které milují pohodlí a které nemají rády přehnané kombinace. Pojďme se ale podívat na konkrétní jednoduché kousky, s nimiž letos vyniknete v davu.

Úpletové kousky, na scénu

Opět se můžeme radovat z krásné, úpletové módy, která po letech opět zamířila na módní prkna. Konkrétně budou populární úpletová tílka a jednoduché úpletové šaty, které se kombinují s masivními pásky a obyčejnými sandálky stejné barvy, jako je barva pásku.

Co se týče úpletových triček, ta kombinujte především s jednoduchými šortkami nebo džíny. Čím jednodušší outfit bude, tím lépe. Nesahejte po voláncích ani po krajkách, volte co nejjednodušší úpletovou módu.

Slaměné kabelky vkusně doladí outfit

Ke každému jednoduchému outfitu patří i jednoduchý slaměný kousek, kterým je v tomto případě kabelka. Pokud chodíte často nakupovat, určitě jste si všimli, že klasické koženkové či látkové kabelky byly nahrazeny slaměnými kabelkami, které najdete většinou v přírodní nebo v černé barvě. Kabelky jsou menší, většinou krabicového nebo kulatého tvaru a perfektně doplňují úpletovou módu.