Milujeme romantický boho styl

Jste milovníkem romantické módy? V tom případě se ve vašem šatníku skrývají různé šaty a vkusné, tylové sukně, které působí na první pohled velice romanticky. V současné době však „frčí“ takzvaný boho styl, který je romantika sama o sobě. Na sociálních sítích ho propagují mnohé známé české celebrity. Styl se dostal dokonce i do světa bydlení, kde uchvátil nejednoho z nás. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak takový boho styl vypadá a co je jeho hlavními prvky.

Pod romantickým boho stylem si ne každý něco představí. Přece jen je to novinka, která si najednou podmanila jak svět módy, tak i svět bydlení, a lidé nyní přemýšlí, co v sobě boho styl nese. Na úvod je nutné říct, že se jedná o styl hodící se pro ženy i muže. Nemusí se ho tedy bát nosit nikdo.

Boho pro ženy i muže

Jak již bylo zmíněno, boho styl je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. V současné době ho preferují zejména ženy, které rády nosí volné šaty a halenky se spadenými rameny. Konkrétně šaty jsou v pase semknuty páskem, který působí velice vkusně a stylově.

I pánové si přijdou na své. Pánové ocení zejména pohodlnost, kterou se boho móda specifikuje. Pánové si zamilují především pohodlné plátěné kalhoty, které jsou délkově jen ke kotníkům. K tomu se nosí pohodlné, slaměné mokasíny, v nichž ucítíte i zem, jelikož je podrážka velice tenká.

Nezapomínejte na doplňky

K boho stylu se úzce vážou i doplňky, které jsou zejména dřevěné a opět platí, že je nosí pánové i dámy. Dřevěné doplňky v sobě nesou zejména náhrdelníky a náramky, ženy si libují v masivních prstenech, které se však nosí jenom decentně.

Ženy mají v doplňcích větší možnosti. Zatímco pánové mohou nosit zejména dřevěné doplňky, ženy mají více možností, jak již bylo zmíněno. Mohou nosit nejen masivní náušnice s třásněmi, které se dnes zakoupí na každém rohu, ale mohou nosit také vkusné masivní řetízky, které už nejsou tak často k dostání, ale někdy se poštěstí.

Boho styl je specifický především svými lapači snů, proto se je nebojte nosit.