Móda podle influencerek. Co vám rozhodně nesmí chybět?

Sociální sítě jsou dnes plné těch, kteří svým počtem sledujících atakují hodnotu sto tisíc, dvě stě tisíc nebo třeba i milionu sledujících. Přesně těmto lidem, které sleduje velké množství lidí a kteří tím pádem mají možnost “ovlivňovat“ názory vícero lidí, se říká influenceři. Zatímco u některých je zaměření ryze na zvířata, u jiných zase na rodinu. A najdou se také takoví, kteří se zaměřují ryze na módní odvětví. Většinou se jedná o ženy, které svým stylem do jisté míry udávají trendy.  

Pokud na Instagramu sledujete některé influencerky, které se zaměřují na módu a které svým způsobem udávají módní trendy, jelikož dostávají do podvědomí konkrétní kousky, o které je rázem zájem, asi byste dokázali vyjmenovat několik modelů, ze kterých se stal hotový hit.  

Oversized saka 

Jedním z hitů, které na svém profilu propaguje například manželka nejznámějšího českého moderátora Monika Marešová, jsou oversized saka. Jedná se zpravidla o klasické vypasované sako, které vlastní skutečně každá druhá žena. Je většinou větší velikosti, ovšem to na ženskosti neubírá. Právě naopak. Pokud se umí skvěle zkombinovat se zbytkem outfitu, rázem je vykouzlen velice přitažlivý look.  

Chelsea boty 

Chelsea boty neboli také chelsea boots – to je další trend, který se zapsal do povědomí před několika lety. A asi by tento trend byl dávno pryč, pokud by tento typ obuvi nenosilo takové množství influencerů. Chelsea boty čili boty, které mají po stranách gumu, jsou opravdu jedním velkým hitem a dnes jsou k dostání v celé spoustě provedení. Učarují vám barevné kousky nebo spíše vsadíte na klasickou černou? 

Pánské košile 

Dávno jsou pryč doby, kdy byly pánské košile ryze pro pány. Dnes zkrátka mohou pánské košile nosit také dámy. A ty se toho rozhodně nebojí! Samozřejmě je velice důležité tento poměrně extravagantní prvek zkombinovat. Nechcete přece zabít ženskost, která by naopak měla vyplynout na povrch.