Móda v roce 2021. Co se bude nosit?

Prohlížíte se každý den v zrcadle a přemýšlíte o tom, co si zrovna obléknete na sebe? Nesázejte na staré kousky, které byly in v loňském roce. Móda se mění jako na běžícím pásu, proto se mrkněte po nových kouscích, které aktuálně zapadají mezi módní trendy. A pokud si tím nejste úplně jistí, prozradíme vám je.  

Hlavně, ať jste v pohodlí 

S příchodem koronavirové krize se pozornost upnula hlavně na pohodlné a komfortní kousky. Do této kategorie spadají například teplákové soupravy, které se už nenosí jenom v pohodlí domova. Vytahujeme je i ve chvíli, kdy míříme na výlety nebo kdy jdeme jen tak s kamarádkou do parku. Z původně ležérního a domácího oblečení se stal jeden z nejoblíbenějších trendů, kterého se pravděpodobně ještě nějaký ten pátek nezbavíme.  

Metalické odstíny jsou zpět! 

Není tomu tak dávno, co jsme s chutí nosili metalické lodičky a kabelky, které svou stříbrnou barvou budily dojem na míle daleko. Bohužel se po těchto kouscích doslova slehla zem. A i když jsme si možná mysleli, že metalické odstíny se už nevrátí do módy, nestalo se tak. Naopak jsou zpátky a v plné parádě! 

Kombinují se především ze žlutými odstíny, které jsou jednou z barev letošního roku, na něž bychom měli upnout svou pozornost.  

Zářivé barvy mají zelenou 

A když už jsme u té žluté – svou pozornost zaměřte na zářivé barvy, jelikož právě ony jsou to, co se bude letos nosit. Pokud jste fanoušky neutrálních odstínů, pak tento trend pro vás asi nebude. I když nabízí se otázka, jestli už není čas na rozsvícení vašeho outfitu?  

Nebojte se zářivě zbarvených doplňků, nebojte se barevných kontrastů a klobouků, které mohou nést odstíny červené nebo zelené. Popusťte uzdu své fantazii a svůj minimalistický a poměrně nudný šatník něčím zpestřete. Třeba taškou s delším třepením!