Na barvě záleží!

Myslíte si, že je vlastně jedno, jakou barvu si na sebe obléknete? Omyl! Je prokázáno, že barvy ovlivňují naše nálady a pocity. Barvou lze ovlivnit i to, jak na vás budou lidé z vašeho okolí reagovat. Proto bychom si měli dát velký pozor, jakou barvu zvolíme.

Nebude tedy na škodu, si každé ráno sednout a uvědomit si, co nás v ten den vlastně čeká. Je třeba se zamyslet, jaký pocit chceme v lidech ze svého vzhledu zanechat. Například při pracovním pohovoru, prvním rande či jiné pro nás významné události.

Jaké barvy tedy oblékat?

Černá

 

Nebudeme si nic nalhávat, tohle je jedna z nejlepších a nejpraktičtějších barev, které lze obléknout. Je snadno kombinovatelná s ostatními barvami a působí elegantně. Také má jednu super vlastnost a to že zeštíhluje! To jistě ocení nejen ženy.

S touto barvou budete na své okolí působit vážně a noblesně. Takže pokud se chystáte na již zmíněný pracovní pohovor nebo důležitou pracovní schůzku tato barva je báječná volba. Pokud máte strach, že budete působit tmavě, tak kombinujte s bílou nebo také červenou.

Modrá

 

Pokud vás čeká například přednáška, kdy přednášejícím jste vy, tak tmavě modrá barva je to, co budete potřebovat. Tato barva v lidech vyvolává pocit uklidnění a zvyšuje schopnost soustředit se. Takže chtěné i nechtěné pozornosti neuniknete. Vyvolává také pocit spolehlivosti.

S touto barvou si pozornost zajistíte.

Bílá

 

Tato barva je symbolem čistoty a nevinnosti, ale také touhy po dokonalosti a perfekcionismu. Pokud potřebujete projasnit svůj outfit, je to ta pravá barva. Pokud potřebujete své okolí dohnat k přemýšlení, tato barva by vám mohla pomoci. Zda nechcete vypadat jako lékaři, je vhodné barvu kombinovat. Jako černá je k těmto hrátkám jako stvořená.