Schovej hlavu a buď v teple!

Je to tady. Zima už nám klepe na dveře a je třeba se na ni pořádně vybavit. Přeci jenom už nějaké ty mrazíky byly. Hřejivá bunda, šála, zimní boty, oteplené kalhoty, ale co na hlavu? No odpověď je jasná čepice!

Ale mnozí z nás mají k čepicím odpor již z dětství, kdy nás maminky nutily do čepic, za které se nám mnohdy spolužáci smáli, nebo jsme v nich v našich očích vypadali otřesně. Další nevýhodou bylo, že často nebyly zrovna z příjemného materiálu.

Dnes je tomu ale jinak! Čepice je IN! A čím větší babule na čepici tím jste modernější a když máte k čepici i skvělou šálu. Není za co se přeci stydět. Na výběr toho máme letos spoustu a každý si najde určitě tu svou. Můžete si vybrat, z mnoha příjemných materiálů, vzorů a barev. Ale nad přírodní vlnu prostě není. Ta má skvělé izolační vlastnosti a je velice příjemná pro naši pokožku.

Bambule nejen pro děti

 

Nebojte se obléknout čepici s bambulí! Určitě není jenom pro děti. Trendem letošního roku je, stejná čepice jako vaše dítě. Je jasné, že volíme tak, aby slušela oběma, a barvy nejsou ani moc divoké, ale ani tmavé. Světle šedá, hnědá nebo klidně tyrkysová. Proč by ne? Tyto čepice jsou jak sportovní tak elegantní. Hodí se tedy do města i na hory. A co je hlavní? Budete v teple!

Elegance

 

Kdo dává přednost eleganci, nebo se prostě ví, že v čepici s bambulí se cítit dobře nebude. Může sáhnout po klobouku či baretu. Nejen že budete za dámu, ale také extra moderní. Barety a klobouky budou totiž hitem letošní zimy!