Nekončící dovolená

Tak už zase sedíte v práci, a jen ve vzpomínkách se vracíte na procházky po pláži či podvečerním městě. Na sobě máte krásné, pohodlné letní šaty s uvolněnými motivy. Tak ráda byste je opět oblékla, ale pokaždé, když pro ně sáhnete do šatníku, je opět vrátíte na to samé místo s myšlenkou, že dovolená je prostě nenávratně pryč. Musí počkat na příští rok. Obléknete halenku, sukni a jde ven.

Můžeme vám s klidným srdcem říct, že děláte chybu. Proč se necítit volně jako na dovolené i tady doma?

Tropy i zde

No vysoké teploty tady máme jako u moře. Proč se tady také tak neoblékat? Vždyť lehké šaty a přírodní vzory k létu prostě neodmyslitelně patří, ať už jste kdekoliv.

Proto zahoďte stud a klidně ty dovolenkové šaty s potiskem palmových listů vytáhněte. Určitě si neuděláte ostudu ba naopak. Tento motiv prostě letí, ať jste na dovolené nebo doma. Také se nebojte přikoupit si šaty, halenky, sukně s květovaným vzorem.  Tento vzor je třeba nechat vyniknout, a proto volte další doplňky či oblečení v jednobarevném duchu.

Také je tu ta možnost to prohodit. Oblékněte například černý overal a k němu sáhněte po vzorovaných doplňcích. Taková květovaná kabelka nebo tenisky nejsou k zahození.

Pokud se vám zdá, že je tento vzor už okoukaný vyměňte jej za vzory zvířecí. Taková halenka s tygřím vzorem a k ní černá sukně jsou zaručeně sexy letní kombinací. A pokud vás čeká chladnější večer, doplňte tento outfit stylovou džínovou bundičkou. Obout můžete jak tenisky, tak lodičky.