Oblékni se na večírek stylově

Období vánočních večírků je tady. Proto je třeba se porozhlédnout po vhodném outfitu, ve kterém na vašem večírku doslova zazáříte. Co se tedy na takové vánoční párty nosí? Letošním hitem je prostě a jednoduše lesk. Metalické barvy a flitry, to je to co při nákupech budete hledat.

Zářivé šaty

Zda je večírek, na který se chystáte formální, nebojte se sáhnout po dlouhých lesklých šatech. Pokud si to díky štíhlé postavě můžete dovolit, oblékněte úzké šaty pošité flitry. K takovým šatům již není vhodné kombinovat výrazné doplňky. Šaty jsou samy dosti výraznou ozdobou, takže šperky na krk nejsou potřeba, zvolte jen jemný prsten, náramek a dle účesu hodné náušnice.

Pokud se do šatů příliš neženete, oblékněte černé společenské kalhoty, ale třpytu se rozhodně nevzdávejte! Zvolte lesklý top, který dá vašemu outfitu slavností vzhled a eleganci. Nebojte se zlaté ale ani stříbrné, obě tyto barvy jsou velkým hitem. Základem je rozhodnout se pouze pro jednu z nich a nekombinovat je.

Metalické barvy jsou skvěle kombinovatelné s tóny šedé, černé a také s odstíny tělových barev. Pokud se rozhodnete celý svůj outfit dát do lesku, další doplňky by již neměly být výrazné a hlavně lesklé. Tuto zvláštnost přenechejte na svém oblečení a svými doplňky ji pouze zvýrazněte.

Neformální večírek

Pokud se chystáte na večírek, který se nese v neformálním duchu, nebojte se i na něj vnést trochu elegance a lesku. Není třeba dlouhých šatů, abyste mohla zářit. K tomu vám postačí například zlatý či stříbrný top, zvolte také zajímavý střih tohoto oděvu, který dodá na zajímavosti. Nestyďte se k této halence obléknout klidně jednoduché džíny či kožené legíny.