Pruhovaný svetr jako nadčasový módní trend 

Jste až frustrovaní z neustále se měnících módních trendů? Nejraději byste svůj šatník vybavili takovými věcmi, které můžete nosit nezávisle na tom, jak se mění nabídka na pultech obchodů s oblečením? Existuje pár nestárnoucích, neustále moderních kousků, kterými police v šatníku vybavit můžete. Řeč je například o pruhovaném svetru, který je přesně tím nadčasovým módním trendem, který prostě a jednoduše potřebujete. 

S pruhovaným svetrem se nikdy nešlápne vedle 

Možná si říkáte, že pruhované svetry už nejsou moderní. Přece jenom se nosí tak strašně dlouho, že už jejich sláva pominula. Opak je však pravdou. Jak už bylo zmíněno, jedná se o nadčasovém a prakticky nestárnoucím kousku, se kterým se nikdy nešlápne vedle.  

Jedná se o model, který se velmi snadno kombinuje, a to i se sukněmi, nejen s širokými kalhotami nebo klasickými džíny. Pozor si však dejte na kombinování s dalšími vzory, buďte po této stránce raději konzervativní a svetr spojte s jednobarevnými kalhotami nebo džíny.  

S barevností spodního dílu se však nemusíte nijak omezovat. Kontrastní kombinace i spojení neutrálních barev se nyní nosí, nebojte se toho. 

Pruhy a oversize je ideální kombinace 

Pokud chcete vsadit na nějakou ideální kombinaci, se kterou vždycky sklidíte úspěch, vsaďte na pruhy a oversize. Právě oversize je aktuální trend čili spojíte nadčasovost se současnou moderností. Hledejte takové materiály, ve kterých vám bude příjemně, a barvy, které s vaším stylem jdou ruku v ruce.  

I když se může tato kombinace jevit na první pohled jako všední, ve skutečnosti se tato obyčejnost vyplácí v každé době. A zaujmete s ní nejednoho kolemjdoucího, tím si můžete být jistí. 

Vsaďte na detaily 

Pokud byste přece jenom chtěli toto spojení do nějaké míry oživit, můžete vsadit na detaily. Rozparky na sukních, výjimečně krásné šperky nebo náušnice, které budou zdobit vaše ušní lalůčky – to jsou přesně ty detaily, které vyšperkují outfit k dokonalosti.