Co se aktuálně v bydlení už „nenosí“?

Nejen v módě, ale také i v bydlení se mění trendy takřka každý den. Je však nutné podotknout, že stejně tak, jako jsou „in“ kousky, pak jsou i takové trendy, které jsou už v „out“ zóně. Sledovat aktuální módní trendy se tedy rozhodně vyplatí. Takové módní trendy nalezneme vždycky hlavně v mnoha časopisech o bydlení nebo na nespočet webových stránkách, kde jsou denně přidávány články ohledně bydlení.

Pokud si zařizujete bydlení, pak se rozhodně na takové trendy ohlížíte. Přece jenom chcete zaujmout nejen sebe, ale také vaše návštěvy, které by vám měli řádně závidět. Proto se nejraději vyvarujete takovým trendům, které opravdu nestojí za nic. Co se mezi ně řadí?

• Bílé spotřebiče

Při zařizování kuchyně dbejte na to, abyste měli vestavěné nerezové spotřebiče, protože právě ty jsou dnes součástí každé moderní kuchyně. Bílé spotřebiče se už dávno nenosí, proto byste je ihned měli vyměnit za úspornější kousky v nerezovém provedení. Sice je nerez trochu složitější na úklid, přesto je dobré je mít ve své kuchyni. Moderní kuchyně tak vznikne lusknutím prstů!

• Rohová vana

Doby, kdy rohová vana byla trendem číslo jedna, je už dávno pryč. Zkrátka je nutné zmínit, že doby, kdy jste si užívali v masážních rohových vanách, už jsou opravdu za námi. Pakliže byste ve své koupelně zatoužili po vaně, pak sáhněte po takové, která můžete umístit do prostoru. Právě v prostoru je senzační. Můžou to být vany na nožičkách či nikoliv, v tomto ohledu je to pouze na vás samotných.

• Skříně s porcelánem

V mnoha domácnostech většinou v obývacím pokoji najdeme jeden díl obývací stěny plný různých porcelánových či jiných skleniček nebo hrníčků, které jsou podle majitelů naprosto krásné, proto musí být vystaveny. Omyl. Ani takový doplněk do moderní domácnosti už nepatří. Takovým výkladním skříním se vyhněte obloukem v jakémkoliv obchodě s nábytkem. Raději sáhněte po stylové knihovně, která dnes vážně letí – hlavně když je plná knih. Jediná omluva a naopak výhoda je, pokud takovou skříň máte ve stejném rustikálním stylu jako celý byt nebo dům.