Sukně letošního podzimu. Jaké se budou nosit?

To, že se blíží podzim, ještě neznamená, že musíte kupovat jedny džíny za druhými. Právě naopak – buďte stále otevření šatům nebo sukním, protože i na podzim je ještě můžete nosit. Stačí si k nim dokoupit punčošky nebo silonky a rázem máte outfit, který vás ochrání před chladem a zimou. Abyste však nosili sukně, které se zrovna nosí, nezapomeňte se informovat o aktuálních trendech. A ty vám přinášíme! Zaměřme se konkrétně na sukně, které se budou na podzim nosit a které budou doslova dominovat ve vašem šatníku.  

Kožené sukně jako velký hit 

Jedním z největších hitů letošního podzimu budou bezesporu kožené sukně. Na trhu je můžete registrovat už nějaký ten pátek, i když je pravdou, že dříve se tak nenosily jako tento podzim. Ostatně kůže jako taková se letos na podzim bude nosit opravdu velice. V ideálním případě ji zkombinujte s černými košilemi nebo halenkami, takzvané all-black outfity budou letos na podzim hrát hlavní roli.  

Sukně s třásněmi nejen pro romantické duše 

Že kožené sukně nejsou nic pro vás? Máte raději něco romantičtějšího, případně lehčího? Pak se zaměřte při podzimním nakupování na sukně s třásněmi. Třásně budou na podzim naprosto všude, a to nejen na sukních (také na kabelkách nebo botách). Nemusíte se však obávat toho, že by sukně s třásněmi byly jedním velkým kýčem. Pravdou je, že sice jsou krapet odvážné, ale na druhou stranu to není nic, co by neoblékla žena milující konzervativnost.  

Pouzdrové sukně jako další hit letošního podzimu 

Pokud však přesto nechcete investovat do sukní s třásněmi, jelikož se zkrátka domníváte, že takové sukně nejsou zrovna pro vás, doporučujeme investovat do pouzdrových sukní. I když je pravdou, že pouzdrové sukně jsou trochu širokou kategorií, myslíme konkrétně pouzdrové sukně do pasu. Skvěle budou vypadat s blůzami nebo vypasovanými košilemi. Jaké kombinaci dáte přednost?