Top 6 trendů v pánské módě pro rok 2022 

Pokud chcete vnést do svého šatníku trochu svěžesti nebo ho ozvláštnit trochou té extravagance, musíte sledovat módní trendy. Občas je svět módy lehce hektický, a proto jsme pro vás vybrali top 10 věcí, které jsou letos hitem pánských šatníků.  

Výrazné značkové košile 

Košile s potiskem patřily kdysi k nejoblíbenějším volbám, které ve 30. letech zpopularizovaly havajské košile. Tyto odvážné kousky oblečení jsou skvělým způsobem, jak vylepšit typický outfit, jako jsou džíny nebo kalhoty. Značky jako Louis Vuitton a Amiri mají na výběr nepřeberné množství stylů, ale můžete najít i cenově dostupné varianty, které poskytnou požadovaný efekt. V závislosti na estetice, kterou upřednostňujete, se můžete rozhodnout pro klasický styl s palmami nebo pro něco více grafického.  

Světlé a výrazné úplety 

Odkloňte se od tradičních neutrálních odstínů a zvolte něco zábavného a světlého, co snadno zakomponujete do svého stávajícího šatníku. Při výběru odstínů volte něco, co můžete sladit se zbytkem svého oblečení, ideální může být žlutá, modrá nebo zelená. Experimentujte se vzory, potisky nebo barvami.  

Cargo kraťasy 

Kdysi byly cargo kraťasy největším faux-pas módního světa, dnes si vydobyly zpět své místo jako jeden z největších trendů sezóny. Při stylizaci dbejte na to, aby byl zbytek vašeho outfitu minimalistický, zkuste se vyhnout extra barevným kombinacím. To znamená vytáhnout košili s knoflíky nebo Stussy tričko a přidat Nike Dunk.  

Kostkované a šachovnicové vzory 

Kárované barvy nikdy nevyjdou z módy, ale v této sezóně jsou stále módnější. Na výběr je nespočet různých typů kostkovaných vzorů v závislosti na vašem preferovaném stylu. Vypadá to lehce, že se vrací punková éra, ale takový kostým od Vivienne Westwood je geniálním a nadčasovým kouskem.   

Mohutné náhrdelníky  

Dámské řetízky se na seznamu objevují už léta, ale teď je řada na chlapech, aby se ujali tohoto trendu! Tento všestranný doplněk dokáže dodat každému outfitu high-fashin nebo edgy twist a hodí se ke každé estetice. Od klasického trička a saka až po streetwear.  

Perlové náhrdelníky 

Když si nejste jistí masivním stříbrným náhrdelníkem, můžete ještě sáhnout po perlách! Klasický perlový náhrdelník je v této sezóně pro chlapy dokonalým doplňkem. Jsou jednoduché a bez větší námahy vylepší každý outfit. Tyto klasické šperky se mohou zdát jemné, ale ve skutečnosti jsou skvělým způsobem, jak dodat outfitu punkový prvek. Harry Styles ví, co je trendy.