Tři letní looky, které si zamilujete

Léto je v plném proudu, což znamená, že zejména ženy chtějí okouzlit tím, co mají na sobě. Každý den však vedou před zrcadlem dlouhé diskuze samy se sebou, když nevědí, po čem sáhnout. Abyste nemusela stát před zrcadlem dlouhé hodiny, poradíme vám, jaké looky jsou pro léto jako dělané a s jakými looky stoprocentně okouzlíte.

Letní móda je letos poměrně pestrá. V současné době se sází zejména na přírodní materiály, do módy se opět dostala populární slaměná móda, kterou lidé milovali už před lety. Kromě typických slaměných klobouků se radujeme i z krásných slaměných kabelek, které se dají kombinovat s mnohými modely v naší skříni. Zaměřme se však na tři looky, jež jsou tak elegantní, nadčasové a letní, že s nimi během současného ročního období jednoznačně okouzlíme.

1) Romantika s boho stylem

Boho styl se dostal do módy poměrně nedávno a je velice propagovaný a oblíbený. Abyste utvořili look v boho stylu, stačí si na sebe obléknout volné bílé šaty se spadenými rameny, které budou v pase semknuty hnědým páskem. K tomu dolaďte hnědé boty na podpatku, aby došlo k optickému zeštíhlení a prodloužení nohou. A o kabelka? Zde je prostor právě na slaměnou kabelku, která se nyní vrátila do módy a kterou je možné zakoupit nejen v kulatém tvaru, ale také v tom hranatém. Hranaté slaměné kabelky však vypadají jako mini piknikový koš.

2) Elegance s midi sukněmi

Pokud toužíte po krásném, elegantním looku, doporučujeme si obléknout dech beroucí midi sukně, které sahají až do pasu a které jsou od pasu dolů rozšířeny. Zakrývají tak nehezký zadeček nebo celulitidu, protože sahají až ke kolenům. K midi sukním se hodí zejména volné halenky s velkým výstřihem, které doplníte o jemný řetízek. Na nohy opět boty s podpatkem, aby došlo k optickém zeštíhlení a prodloužení nohou.

3) Pohodlnost s lacláčovými šortkami

Jestli milujete pohodlnost, doporučujeme sáhnout po lacláčových šortkách, které by neměly chybět v letním dámském šatníku. Ty se kombinují s obyčejným tričkem a také s klasickými pohodlnými teniskami. Celý look se doplní vkusným batůžkem.