Zamiřte do eshopů pro letošní trendy dřív, než budou vyprodané

S příchodem nové sezony berou nákupní maniačky obchodní centra doslova útokem, ale v současnosti, kdy je díky opatřením vlády na koronavirus offline prodej na nule, je třeba se dívat na online nakupování. Kdo by nechtěl ulovit nejžhavější trendy, které se budou nosit a které by jim zajistily u módních kritiků skvělé hodnocení. V případě, že i vy patříte k nákupním maniakům, prozradíme vám, na jaké trendy se zaměřit při nakupování. Jaro s sebou přineslo opravdu atraktivní kousky, které se však krapet liší od těch, které se nosily vloni. Kromě značkových kousků, jako jsou Twinset šaty nebo bundy Diesel, oslníte také s níže uvedenými trendy.

Barevná sáčka, to je hit

Každé jaro se nese ve znamení barev a ani letos tomu nebude jinak. Zatímco zima se nese většinou ve znamení pochmurných, tmavých odstínů, letos uděláte dobře, když sáhnete po pastelových barevných odstínech. V ideálním případě byste měli sáhnout po barevném sáčku, které se bude hodit hlavně ve chvíli, až odhodíte teplé kabáty a bundy. Pro alternativní luxus doporučujeme sáhnout například na značku DSQUARED2.

Kromě barevných sáček byste měli sáhnout i po barevných kožených kouscích. Na mysli máme nejen barevné kožené bundy, ale také budou hitem barevné kožené kalhoty nebo barevné kožené sukně, v nichž budete naprosto nepřehlédnutelní.

Uspějete s oversized šaty

Ani na šaty se na jaro nezapomíná. Otázkou ale je, jaké šaty budou typické pro letošní jarní sezonu. Podle módních odborníků uspějete především s oversized kousky, které budou bez výrazného pasu a které budou mít volnou sukni zhruba v midi délce.

Vsaďte také na bižuterii

Nemusíte si kupovat drahé luxusní šperky, abyste s nimi uspěli. Stačí, když sáhnete po bižuterii, která je nyní dostupná v daleko hravější podobě než doposud. Při výběru bižuterie se nebojte odvázat, sáhněte například po náušnicích ve tvaru třešní nebo po náušnicích ve tvaru jahod nebo mušlí. Také nešlápnete vedle s květinovými náušnicemi, které do vaší sbírky vnesou aktuální teplé jaro.