3 trendy pro moderní domácnost

Móda se posouvá stále vpřed. V otázce oblečení by se dalo říci – stále vzad. Opět se nosí džínové bundy jako tehdy, kdy lidé na diskotékách tančili na nadčasové hity Michala Davida nebo kdy si zpívali populární „Jahody mražený“. Mezi méně oblíbené, přesto módní kousky patří i zvonové kalhoty. Ty možná mohly ještě chvilku spát v minulosti, móda je neměla opět ani vytahovat.

Něco nového se přiřítilo i do kadeřnictví. Hlava na půl vyholená se taky stala velkým trhákem. Stejně jako velká paleta barev na ženské hlavě. Co není tak pestré, jsou matné chladné stíny rtů. Samozřejmě i v kosmetice móda opět rozvířila vody. Červená růž byla „in“ především v létě, na zimu se hodí ty temnější odstíny.

Trendy věci nepostihují jen oblečení, účesy nebo kosmetiku, ale také i domácnost. Pro docílení modernosti ve vašem bytě či domě je dobré sledovat nejžhavější novinky právě v oblasti bydlení. Pokud nemáte příliš času na prohledávání časopisů nebo internetových stránek, přinášíme vám tři nejaktuálnější tipy, díky kterým naprosto zazáříte před vaší závistivou sousedkou!

1. Květiny nejen v květináčích

Čím dál více oblíbené se stávají stálezelené rostliny. Jelikož se nerozkvetou do různých barev, jsou vhodné k jakékoli barevné kombinaci vašich místností. Čím ale zabodujete, nejsou květiny pěstované v truhlících, ale květinové vzory například na zdech.

2. Kovové prvky pro rozjasnění

Pokud navštěvujete obchod H&M, jistě jste si všimli sekce „Home“. V tomto oddílu si zakoupíte ty nejnovější trendy do domácnosti. Nyní se zde můžete setkat s kovovými prvky, ať už se jedná o svícny či věšáky na zdi. Kovy symbolizují luxus a skvěle sjednotí daný pokoj. Není se čemu divit, že stále vytrvávají na špičce hory modernosti.

3. Čalounění je zase v kurzu

Dalším kouskem, kterým rozhodně vzbudíte obdiv, budou měkoučké záležitosti, a to například čalouněný gauč nebo péřové povlaky na polštáře. Něžnost je totiž opět v kurzu.