4 typy bot, které nesmí chybět v botníku žádného muže

I pánové si rádi potrpí na módu. Žádné trendy tedy nesmí chybět ani v jejich šatníku. Každý muž by proto měl vlastnit minimálně jeden oblek či kvádro ke zvláštním příležitostem (jako jsou plesy, důležitá výročí s partnerkou či slavnostní oběd u svých rodičů). K obleku je zapotřebí mít několik košil, které se k nim skvěle hodí. Nejlépe čistě bílé či světlejší barvy. Je zapotřebí se vyvarovat křiklavým nebo oku nelahodícím barvám. Co ve svém šatníku nesmí postrádat žádný muž, jsou především džíny a nějaké druhy společenských kalhot. Vše v přijatelných barvách – žádné fosforové tóny. Je skvělé jít s dobou, tudíž co se týká džínů – orientujte se dle módy.

Obyčejná jednobarevná trička tvoří základ každého šatníku – ať už se jedná o pánský, dámský či dětský. Dlouhé i krátké rukávy jsou potřeba. Mezi další nezbytné kouskem patří sportovnější varianty, a sice mikiny nebo tepláky. Samozřejmě bez svetrů se muž v zimě neobejde.

Co ovšem bývá větším problémem, jsou hlavně boty. Většinou se stává, že muž má sotva dva páry, kdežto žena čtyřicet. Ale i pánové by si měli potrpět na větší množství obuvi. Různé příležitosti vyžadují různé obutí.

1. Sportovní obuv je základ

Každý muž rád sportuje, tudíž dobré botasky na běhání či jiné sportovní aktivity představují základ každého pánského botníku. Dbejte ovšem na kvalitu.

2. Polobotky na zvláštní příležitosti

Ke každému obleku je zapotřebí mít i polobotky. Zaměřte se na módní trendy a raději zvolte hnědé vzorované společenské boty než černé klasiky. K nim pak volte tmavě modrý oblek.

3. Žabky pro horké letní dny

Zapomeňte na klasické sandály! Navíc ještě s ponožkami, jak to my Češi umíme, vypadají stejně šíleně! Vždy radši kupte žabky, ty stále frčí a na dovolenou budou mnohem lepší volbou.

4. Značka, co frčí

Jelikož spousta mužů nebude chodit v botaskách, ve kterých běhá, kupuje si proto ještě nějakou podobnou obuv, a to převážně od značek, které letí. Jedná se například o Nike, Adidas nebo v současné době převážně Vans nebo Converse.