A je to tady! Nastal jejich čas!

Že nevíte, o čem je řeč? Máme na mysli podzimní kabáty! Zde se vyřádí milovnice elegance, ale máme tady kabáty i pro sportovnější duše, které by rády vyměnily občas bundu za trochu něco jiného. Máme pro vás pár typů, ze kterých si vybere snad každá žena.

Ukázat pas!

Symbolem ženskosti je útlý pas. Díky kabátu s páskem, který na váš pas upoutá pozornost, to bude hračka. Není potřeba mít postavu 90/60/90 abyste si tento kabát mohla dovolit. V délce kabátu by si měly dát pozor ženy, které jsou menšího vzrůstu. Sáhnout je třeba po kabátku buď dlouhém, nebo krátkém. Pro letošní podzim je skvělou volbou kostkovaný vzor. Barva kabátu by měla být žlutá, pokud chceme jít s módou. Ale pokud si potrpíte na klasiku, sáhněte po černé nebo také červené barvě.

Vypasovaný kabát

K tomuto střihu by si měly najít cestu ženy, které mají větší poprsí nebo zadeček. Tento kabát vykouzlí ženě krásnou postavu. Zakryje potřebné partie a podtrhne ty co je třeba. Pokud zvolíte zapínaní na knoflíčky a to dvouřadé určitě neuděláte chybu. Délku bychom volili středně dlouhou. Barva šedá nebo černá nebude jistě špatná. Jsou velice elegantní a opticky nás zúží. Pokud chceme být na ulici, ale výraznější zvolíme barevnější variantu. Jakou necháme na vašem vkusu. Obout k tomuto kabátku je třeba kozačky či kotníkové kožené botky.

Rovný kabát

Tento střih je vhodný pro ženy se sportovní až chlapeckou postavou. Ženy, které mají nesouměrnou postavu, by se měly tomuto střihu spíše vyhnout. Díky jeho trochu sportovnímu nádechu se nemusíte bát k němu obout i tenisky. Ale pokud chcete být elegantní, zvolte kozačky či polobotky. Nebojte se odvážnějších barev či vzorů.