Boty, které nesmí chybět v botníku ženy

Ženy mají své potřeby. Častokrát se týkají jen a pouze nových věcí, které zkrátka musí mít. Mají své starosti i trable. Co by ale nevyřešil pár krásných nových bot. Někdy mají dokonce takové nálady, že by se nejraději vypovídali psychiatrovi nebo alespoň své dobré kamarádce. Obě záležitosti ovšem něco stojí – psychiatr velký balík peněz, kamarádka minimálně jednu láhev vína. To si raději své problémy vyřeší rády samy, a to nakupováním.

Ženy stráví v obchodních centrech spoustu času. Stačí, když jdou jen pro rohlíky. Značkový obchod přes ulici je ovšem strhne svou výlohou. Najednou odchází pěkně zaházené taškami. Nejvíce nemocné anorexií jsou peněženky těch dam, jež bydlí ve velkém městě. Obchodní centra stojí jen dvě zastávky tramvaje či metra od jejich bydliště. Kdo by se tedy nepodíval, zda něco není ve slevě.

Převážně boty představují nekonečnou lásku žen. Nezáleží na tom, že nemá co na sebe, hlavně, pokud má svůj botník plný. Ale jaké jsou ty nejdůležitější, které nesmí chybět v žádném botníku ženy?

1. Lodičky – nestárnoucí krása

Nadčasová elegance, která nestárne – lodičky. Každá z žen by měla mít alespoň dva páry, ne-li více. Sice z nich bolí nohy, ovšem co bychom pro krásu, dámy, neudělaly. Navíc skvěle doplní jak společenský outfit, tak ten běžný.

2. Baleríny pro jarní rána

Převážně na jaře se už rozloučíte s teplými kozačkami. Opět přijdou na řadu baleríny, které se skvěle hodí jak sukním či šatům, tak k úzkým kalhotám.

3. Sandálky na léto

Baleríny ovšem není dobré nosit v létě, to byste si musela pořídit také sprej do bot. Ideálním řešením jsou sandálky, které skvěle sednou na nohu a v létě provzdušní tak, abyste nikdy nedosáhla pocitu zpocených nohou.

4. Kozačky do tuhých zim

Převážně letos by byla velká chyba nemít ve svém botníku kozačky. V zimě je totiž naším úkolem udržovat nohy v teple a díky nim tohoto skvěle dosáhneme.

5. Oxfordky do společnosti

Polobotky zvané „oxfordky“ se letos opravdu ujaly na trhu. Jsou skvělou volbou k úzkým kalhotám a saku.