Šaty a zimní boty jdou hezky dohromady. Jakých kombinací se nebát?

Mnohé ženy, zejména tedy milovnice šatů, se nechtěly v žádném případě vzdát tohoto kousku a vhodit ho s příchodem zimy do hloubky jejich skříní. Naopak. Zatoužily je vynosit i během zimy, protože slyšely, že kombinace šatů a zimních bot je naprosto fantastická. A ostatně to, co se slyšelo, bylo pravdivé. Pojďme si prozradit konkrétní kombinaci oblíbeného módního kousku s obutím, jež si hravě poradí i s vysokými kupami sněhu. 

Vyšší kožené kozačky dokonale sedí k pleteným šatům 

Letošní zimní sezona se nese ve znamení pletenin. Dámy, pokud ve svém šatníku nemáte kvalitní pletené šaty, je načase pro ně zamířit do obchodu, kde si je pořídíte v barvě, která vám dokonale sluší. Nemusíte se obávat toho, že byste právě šaty neměly, s čím vynosit. Nemusíte si k nim brát pouze lodičky nebo mokasíny, dokonale sedí k vyšším kozačkám ke kotníkům, které budou vyrobeny z kůže. 

Nemusíte vždycky sázet na podpatky, vyšší kozačky můžete vzít i s rovnou podrážkou. Pokud jste ale nízké postavy, pak menší podpatek bude na místě. 

Širší nakrčené kozačky a úpletové šaty 

Už delší dobu platí, že úpletové šaty se nám navrátily do módy. Jsou obrovským trendem, do kterého se zamiluje každá štíhlá i plnější dáma. Pokud se těchto oblíbených šatů nechcete vzdát, v zimě se je nebojte zkombinovat s vysokými, nakrčenými kozačkami, které budou na opravdu pohodlném blokovém podpatku.  

Pokud bychom měli být konkrétnější, zmíníme kombinaci zelených šatů a hnědých kozaček. Tato kombinace je naprosto fantastická a člověk se do ní musí na první dobrou zamilovat. 

Midi šaty jdou dokonale s kovbojskými teniskami 

Pokud vám ve vašem šatníku dřímají spíše takzvané midi šaty, pak je doplňte o kovbojskou klasiku. Zatímco v létě se k midi šatům obouvaly tenisky, kovbojské tenisky budou trefou do černého během chladného ročního období.