Buďte originální a vystupte z davu parádními motivy na triku!

Někdo je má rád někdo je naopak nemusí. Máme na mysli trika s potisky. Trika s potisky se běžně nosí, ale většinou jsou to nicneříkající anglické nápisy, které má na triku kde kdo a obvykle nemají dnes čím zaujmout. Ale když už jme v Česku, tak co takhle trika s vtipnými českými potisky? S těmi zabodujete určitě a mohou být nepochybně také skvělým dárkem třeba k narozeninám či k svátku. Jak na to? To si hned ukážeme.

Potisky pro všechny věkové kategorie

Nemusíte už tak na tričku nosit fádní anglický nápis, nad kterým se nikdo ani nezamyslí. Pobavte své okolí českými nápisy od českých tvůrců, které jsou navíc doplněné o nápaditou a hravou grafiku. Jednoduše zvolte trička, která neomrzí. Vašemu okolí maximálně vykouzlí úsměv na tváři, a to je přece to nejdůležitější. V ulicích se často mračíme až to není hezké, tak to zkusme změnit! Trika s vtipnými potisky jsou pro:

  • Pány
  • Dámy
  • Děti

Jen pro teenagery? Vůbec ne!

Vybere si tak naprosto každý. Není problém si vybrat ani takový potisk, aby se v něm cítily dobře všechny věkové kategorie. Vtipná trička přitom nemusejí být zajímavá pouze samotným potiskem. Když jsou dobře ušitá a z kvalitního materiálu i s pohodlným střihem, tak se budou každému velmi dobře nosit. A ukážete svému okolí, že si ze sebe umíte udělat legraci.

Pokud jste těmi, kdo to dokáže, nemusíte se ani bát, že by to byla urážka módy. Naopak. vnesete do ní svěží vítr a třeba se i někdo další příště zamyslí, co udělat se svým outfitem, aby nás ze vší té vážnosti a uniformity v ulicích nerozbolela hlava. Také vtipné triko lze totiž stylově zkombinovat s ostatními prvky oblečení. Můžete tak být IN a zároveň usměvaví. Bez zbytečného stresu jde přece všechno tak nějak lépe. A když takovou náladu můžete přenést i do širokého okolí a někomu tím zlepšit den? Tak to za to přece určitě stojí.