Čas kozaček je zde

Tak a je to konečně tady! Milovnice kozaček volejte třikrát sláva, protože je to tady. Přišel ten pravý čas na to, vytáhnout z botníku kozačky. Tuto obuv mnoho že miluje jak kvůli jejich vzhledu, tak díky jejich praktické stránky. Také patříte mezi ně?

Loňskému podzimu vládly kozačky nad kolena, ale letos tomu bude jinak. Budeme zkracovat, což znamená kozačky pod kolena. Ano čtete správně, letos tu máme menší změnu.

Hodí se ke všemu

Tyto boty budete prostě milovat. Ať už sáhnete po ležérním či elegantním oblečení, tak černé kozačky pod kolena se k nim budou hodit vždy. Není třeba se obávat nějakého módního zločinu. Takže až už si vyrazíte jen tak v úzkých džínách a kožené bundě, nebo v šatech s kabátem kozačky rozhodně nenechávejte doma.

Při výběru kozaček je třeba dát si pozor, abychom je neměly příliš volné kolem lýtek. Pokud v této oblasti nebudou dosti přiléhavé, můžeme působit tak trochu jako kocour v botách. A to je efekt, kterého dosáhnout určitě nechceme.

Změna je život

Nebojte se vyměnit černé kozačky za trochu odvážnější barvy. Pro ty odvážné až výstřední máme typ na lakované červené kozačky. V nich vás určitě nikdo nepřehlédne a budete budit pozornost. Pak jsou na výběr tlumenější barvy. Tyto barvu budou působit jemnějším, romantičtějším dojmem. Nemusíte se obávat, díky jejich jemnosti jsou také snadno kombinovatelné. Zkuste se zaměřit na odstíny béžové a olivové.

Pokud chcete obléknout kozačky k šatům, volte spíše ty s tenkým podpatkem. Působí jemněji a také sexy.