Černá vládne i podzimu

Pokud vám dlouhé postávání před otevřenou skříní a vybírání si oblečení co si vezmete zítra do práce, do školy nebo na schůzku přijde jako ztráta času. Máme pro vás tip na ideální kousek do vašeho šatníku. Co to tedy je? Jsou to černé kalhoty! Ovšem není to žádná novinka, ale díky nim si vykouzlíte dokonalý outfit na jakoukoliv příležitost.

V jednoduchosti je krása

Zda se bojíte divokých kombinací, nebo vám to prostě nejde dát dohromady. Dejte šanci tradici a zvolte dvě základní barvy a to černou a bílou. Oblečte krásné černé sako, černé kalhoty a k tomu zářivě bílé triko a zázrak je na světě. Za takový obleček se nemusíte stydět ani v Paříži. Jestli zvolíte bílé nebo černé boty je čistě na vás. Nebojte se obout tenisky nebo lodičky. Obuví dodáte oblečení nádech buď do sportovního, nebo elegantního stylu.

Barvy přírody

Pokud chcete letos zazářit, zvolte přírodní barvy. Základem podzimních barev je hnědá a to ve všech odstínech. Kombinací hnědé a černé rozhodně nic nezkazíte, ba naopak. Jedním z jednoduchých, ale přesto kouzelným outfitem můžou být černé kalhoty s hnědým páskem, hnědý svetřík a kozačky nejlépe v hnědé barvě. Držte se barev ve stejném tónu. Ne vždy je každá hnědá stejná.

Jakým barvám se vyhnout

Jsou barvy, které se k černým kalhotám vážně nehodí, a raději bychom se jim měli vyhnout. Tmavě šedá a tmavě modrá patří mezi ně. Mohly by totiž působit jako oprané černé oblečení a také byste působila až moc tmavě. Také sytě růžová nebo žlutá je moc kontrastní k těmto kalhotám.