Co je podzimní klasika?

Podzim je v plném proudu a s ním i podzimní móda. Ale co k tomuto období neodmyslitelně patří? Co nám nesmí v šatníku rozhodně chybět? Musí to být něco stylového, pohodlného ale také zároveň praktického. Co to tedy je? Nebudeme vás už napínat. Jsou to džíny! A nyní k nim neodmyslitelně patří módní svetr, bez kterého by to v tomto chladném období rozhodně nešlo. Jaké vybrat?

Bez pruhů to nejde

Tento oblíbený vzor se hodí snad ke každému ročnímu období. Takže kdo preferuje barevnost před jednotnou barvou, bude tohle skvělá volba. Pruhy můžeme zvolit jak úzké tak široké. Střídat se nemusí pouze dvě barvy. K tomuto svetru je třeba zvolit úzké rifle. Nejlépe zcela jednoduché, aby veškerou parádu udělal svetřík. Obout můžete vlastně cokoliv. Záleží na vás, zda chcete působit spíše sportovně nebo elegantnějším dojmem.

S výstřihem nebo bez?

Dnes máme velice široký výběr. Pokud si vyberete rolák, zvolte ten velice úzký z lehounkého úpletu. Tento rolák dá vyniknout vaší postavě a budete sexy i bez výstřihu.  K tomuto svetru můžete vybrat džíny se širšími nohavicemi. Pokud ráda nosíte výstřihy, máte možnost výběru střihu. Buď můžete sáhnout po kulatém výstřihu, nebo do písmene V. To už necháme na vás, ve kterém se budete cítit lépe. Vzor na těchto svetříkách je jen a jen na vašem vkusu.

Také nezapomínejte na svetry propínací. Ty mohou být jednobarevné. Pod takový svetřík se nebojte vzít výraznější tričko, které tomuto outfitu dodá na zajímavosti. Pokud chcete výt letošní podzim IN, sáhněte po svetrech huňatých a v odstínech šedé, hnědé, fialové a nesmíme zapomenout na žlutou.