Co k plavkám na pláž? Poradíme vám

Rozhodli jste se letos strávit léto na pláži u moře? Pokud si balíte kufry, možná přemýšlíte nad tím, co si obléknout k plavkám. Nechcete se odhalovat jinde, než na pláži, nechcete dlouhé kilometry jít odhaleně (mimochodem, v mnohých zemích se to ani nesmí). Nabízí se tedy otázka, co si k plavkám obléknout, pokud nechcete ukazovat moc své kůže jinde než u moře.  

Plavky jsou naštěstí něco jako spodní prádlo čili lze je kombinovat s čímkoli. Na rozdíl od spodního prádla se nestydíme, když je máme na sobě. To je trochu zvláštní, přesto je to tak. Pokud nechcete chodit jen v plavkách v místech, kde není moře, poradíme vám, co si případně k plavkám pořídit či s čím plavky kombinovat.  

Přehozů není nikdy dost 

Nemusíte na sebe oblékat džínové šortky, stačí, když si koupíte nějaký elegantní přehoz. Takový přehoz vám bude sloužit i jako doplněk ke všednímu outfitu. Nicméně přehozy mohou být jen síťované nebo jemné, lehké, bez rukávů či s. Nebo si můžete koupit přehozy v podobě delších košilí, jež jsou krapet průsvitné, ale u moře to vůbec nevadí.  

Džínové kraťásky k jednodílným plavkám 

Jednodílné plavky jsou letos velkým hitem, o tom není sporu. Pokud ani v nich nechcete přecházet z apartmánu k moři či obráceně, vezměte si na sebe ještě džínové kraťasy. Právě ty se k jednodílným plavkám skvěle hodí, navíc díky nim vykouzlíte z jednodílných plavek stylový nátělník, o kterém si nikdo nepomyslí, že se o nátělník nejedná.  

Sukně s bikinami 

Dnes jsou k dostání bikiny, jejichž vrchní díl vypadá jako hezká braletka nebo podobná podprsenka. Díky tomu, že se aktuálně nosí takzvané crop topy, stačí, když si k plavkám dáte jen zavinovací sukni nebo džínovou sukni. Vrchní díl plavek bude vypadat jako zmiňovaný crop top, který případně zahalíte do volného přehozu v podobě kardiganu.  

Dlouhé kardigany jsou taky možnost 

Zmiňované kardigany jsou ostatně také možností, jak zahalit plavky. Díky nim se nebudete cítit tak “naze”, ale s pomocí něj, slaměné kabelky a slaměného klobouku vykouzlíte opravdu stylový outfit.