Elegance v něžnosti – líbezné tóny barev letos frčí

Zařizujete si svůj dům, ale stále nevíte, jak docílit úplnosti a útulnosti? Hledáte především správnou barevnou kombinaci obývacího pokoje nebo ložnice? Zjistěte si barvy, co letos frčí. Zaměřte se na něžnost a líbeznost. Docílíte tak nejen příjemné atmosféry pokaždé, kdy si ulehnete do své postele či usednete na gauč, ale získáte i moderní nadčasový vzhled vaší domácnosti. Malovat pak nebudete muset rok co rok, protože s danou kombinací barev budete absolutně spokojeni.

Doby, kdy byly v kurzu pestrobarevné stěny, jsou už dávno pryč. Veselé barvičky sice stále jedou, ovšem nelze mezi ně zařadit křiklavě oranžovou, fosforově žlutou ani tmavě zelenou. Zvažte raději něžnost kombinace růžové a bílé. Společně s doplňky bílé barvy dosáhnete stoprocentní jedinečnosti.

Jestliže nejste favority typicky dívčích barev, nabízí se možnost vymalovat (alespoň jednu ze čtyř zdí) pastelově modrou barvou. Lehce se doplní šedivým či bílým nábytkem. Co se týče doplňků – na světlý gauč stačí pořídit hebounké péřové polštáře, které jsou a budou velkým hitem tohoto roku. Jemnost letos bude vážně udávat směr, a to nejen v oblasti bydlení.

Pokud ovšem toužíte po útulném obývacím pokoji, pastelovým barvám se vyhněte. Zvolte raději klasičtější, ovšem nadčasové kombinace. Jedná se především o černobílou kombinaci. Abyste docílili uceleného dojmu, i vaše fotografie vyvolejte ve stejných barvách. Na co ale rozhodně nezapomeňte, je „rozbít“ vyváženost barev. Velmi moderní záležitostí je totiž kontrast. K tmavému gauči s bílým stolkem přikupte navíc výrazné červené křeslo. Ať jsou vaše návštěvy vždy uchváceny. Věřte, že budou, a to v tom pozitivním slova smyslu.

Jelikož se kombinace černé a bílé může zdát pro někoho všední a už trošku nudná, změňte černou barvu na tmavě hnědou. Větší elegantnosti snad už ani nejde docílit.