Jaké plavky se letos budou nosit?

I když možná nebudete letní dovolenou trávit u moře, neznamená to, že bychom si neměli pořídit aktuální hity ze světa plavek. Každým rokem móda přináší zajímavé plavky, které si ženy pořizují do své sbírky. Ani letos nebudou dámy ochuzené, i letos si budou moct pořídit unikátní trendy, které si pojďme shrnout.  

Budou se nosit volánky a rukávky 

Zatímco vloni jsme se krapet vraceli ke klasickým trojúhelníkovým střihům nebo jsme trochu zabrousili do minulosti s vysoce vykrojenými kalhotkami, letošní plavkové trendy jsou zcela jiné. Pro letošní plavkovou sezonu budou typické plavky s volánky a rukávy, které se nám po dvouleté pauze opět vrací na scénu. Pokud jste volánky na plavkách milovala, pak si je jistě s radostí i letos pořídíte.  

Plavky s volánky nebo rukávky působí velice romanticky, navíc mají schopnost odlákat od spodních partií, které nejsou vždy tak dokonalé, jak by žena chtěla.  

S neutrálními tóny nejdál dojdeš 

Loňská plavková sezona se nesla ve znamení spíše barevných odstínů. Letos se však dočkáte velké změny. Letos se totiž nesází na barevné tóny, ale naopak se sází na neutrální odstíny barev. V plavkových kolekcích narazíte na hnědé modely, také na béžové nebo oblíbené khaki kousky. Neutralita však v tomto případě není nuda. V létě bývá tělo opálené a právě toto jsou barvy, které vypadají naprosto skvěle na ženském opáleném těle.  

Textury jako nové vzory 

Letošní plavková sezona se také ponese ve znamení textur, které mnozí lidé označují za nové vzory. Plavky se budou vyrábět ze strečových materiálů, budou vyrobeny hravým žabičkováním nebo je seženete žebrované. Plavky díky texturám nebudou nuda, i když se budou nosit v neutrálních barevných odstínech. 

Jaké plavky vám letos učarují? Jaké u vás zvítězí? Vsadíte na neutrální barevné odstíny a volánky nebo naopak vsadíte na textury?