Kožená brašna aneb pánský ekvivalent dámské kabelky 

Pro každou ženu je důležitá kvalitní kabelka. Tedy, přesněji řečeno, několik kabelek. Muži jsou v tomto ohledu poněkud skromnější a vystačí si zpravidla s jedním kousek. Ale zato kvalitním. Ať už se jedná o batoh či brašnu, pro muže slouží jako universální doplněk ke každému outfitu. Musí být tedy nejen praktický, ale zároveň i elegantní. Pro všechny muže, kteří mají rádi styl přinášíme elegantní kožené brašny, které se stanou ideálním parťákem na firemní jednání nebo obchodní cesty. 

Proč koženou brašnu od Danny P.? 

Nespokojíme se s málem. Chceme pro naše zákazníky to nejlepší. Zakládáme si na kvalitě materiálů a pro ty nejlepší jsme vyrazili přímo do Itálie. No skutečně. Nejsme žádní troškaři.  

Kožené brašny mají velmi funkční konstrukci a propracovaný design, který povýší váš look ještě o stupeň výš.  

Jsou konstruovány tak, aby pojaly všechny nezbytnosti na obchodní schůzku, tedy notebook, nabíječku, peněženku apod. Brašny mají uvnitř několik kapes, která zároveň slouží jako organizér. Těm nejméně náročným businessmanům dokonce brašna poslouží i na obchodní cestu, nějaké to místo na čistou košili se najde.  

Minimalistická černá nebo nekonvenční hnědá? 

Ať už se ve svém stylu chcete držet více při zemi a sáhnete po univerzální černé tašce, rozhodně chybu neuděláte. Pokud jste otevřeni netradiční hnědé barvě, rozhodně váš výběr podpoříme.  

Nemusíte se bát, že by hnědá kožená taška působila v rámci vašeho stylu nepatřičně. Pokud s taškou sladíte ještě nějaký kousek z vašich doplňků, například boty nebo opasek, budete na meetingu za hvězdu.  

Je na vás brašna moc velká? 

Pokud si vystačíte pouze s tabletem nebo s notebookem, můžete omrknout i naši širokou nabídku obalů na laptopy a tablety. Jsou vyrobeny na míru pro některé typy zařízení, ale určitě najdeme pouzdro i pro váš tablet nebo notebook. 

Všechny naše produkty si můžete dokonce nechat podepsat. Co tím myslíme? Na obal na notebook vám rádi vyryjeme iniciály nebo datum narození potomka, které budete mít na obchodní cestě vždy na očích.  

Zároveň jsou naše brašny originálním dárkem. Takže pokud máte doma nadšeného manažera nebo stylového obchoďáka, rozhodně na naši nabídku mrkněte.  

Jaké materiály se používají?

Kožené brašny jsou klasickým a populárním doplňkem pro muže i ženy. Kožené brašny se vyrábějí z různých druhů kožených materiálů, které se liší vzhledem, kvalitou a cenou. Některé z nejčastěji používaných kožených materiálů pro výrobu brašen jsou:

Hovězí kůže: Tento druh kůže se často používá při výrobě luxusních brašen. Je pevná a odolná proti otěru, takže brašny z hovězí kůže jsou velmi trvanlivé.

Telecí kůže: Telecí kůže je jemná a má měkký povrch. Tento druh kůže se často používá pro výrobu kvalitních brašen, které jsou měkké a pohodlné na nošení.

Vepřová kůže: Tento druh kůže je cenově dostupnější a používá se pro výrobu levnějších brašen. Má hrubší povrch než telecí kůže a hovězí kůže.

Kůže z jiných zvířat: Kromě kůže z hovězího, telecího a vepřového masa se používají i jiné druhy kožených materiálů, jako například krokodýlí a hadí.

Umělá kůže: Umělá kůže je vyrobená z materiálů, které neobsahují skutečnou kůži. Tento druh materiálu se používá pro výrobu levnějších a cenově dostupných brašen.