Lapač snů a proč by neměl chybět v žádném interiéru

Boho styl je v současné době velice oblíbený. Do tohoto stylu se dnes zařizuje nejedna domácnost, která chce být stylová a moderní. Součástí boho domácností musí být i oblíbený lapač snů, který má odhánět zlé sny a neštěstí. Mnozí lidé věří v jeho sílu tak moc, že lapač obývá každou místnost jejich domu. Lapače si lidé i vyrábí v pohodlí domova, otázkou je, proč bychom je měli vyrobit či si je zakoupit? Proč je máme věšet nad postel? Jsou součástí domácností jenom proto, že odhání zlé sny a neštěstí?

O lapači snů se dočtete na internetu mnoho, bohužel ne každá informace je pravdivá. Lapač snů je známý indiánský artefakt, který pochází z kmene Siouxů. S lapačem se váže jedna zajímavá pověst, která vypráví o matce, jíž celou noc plakalo dítě. Pláče si všimla stařenka, která ji navštívila a která jí následně dala radu. Poradila jí, aby si vyrobila lapač zlých snů a matka uposlechla. Dítě od té doby spávalo klidně a nikdy v noci neplakalo.

Právě díky této pověsti se věří, že lapač odhání zlé sny a neštěstí, které se se zlými sny pojí. To je tedy ten hlavní důvod, proč byste si měli lapač snů pořídit.

Bez zlých snů se vám bude lépe spát

Díky tomu, že lapač snů zahání zlé sny, zajistí vám také klidný spánek. Nebudou vás rušit žádné neduhy a zlé postavy ve snech, které do života přináší jenom jedno neštěstí za druhým.

Kam lapač snů pověsit?

Lapač snů se zásadně zavěšuje do místností, kde se spí, hlavně tedy do ložnice. Nejlépe uděláte, když svůj lapač snů zavěsíte nad postel nebo přímo nad hlavu spícího člověka. I když se může zdát tento bytový doplněk absurdní svou funkcí, jedná se o velice krásný bytový doplněk, který si lidé zamilují především díky jeho vzhledu. Dnes ho lze zakoupit v mnoha provedeních, otázkou je, které dáte přednost a která bude zapadat do vašeho interiéru.